Home > Zestawy narzędzi dla programu AutoCAD Map 3D 2009

Zestawy narzędzi dla programu AutoCAD Map 3D 2009

W miesiącu listopadzie odbędą się w różnych miastach Hiszpanii AutoCAD Map 3D 2009 seminariów z rozwiązań dla różnych obszarach, jak geodezyjne, wody, kanalizacji i energii elektrycznej.

clip_image001

Co się spodziewać w geodezji:

Przedstawione zostaną narzędzia do tworzenia, wizualizacji i analizy topograficzne modele, a także projektowania i precyzyjnych procesów aktualizacji podczas pracy z danymi punktów zebranych za pośrednictwem instrumentów i urządzeń topograficznych, skanowanie i GPS. Dzięki znajomości tych narzędzi to ma pomóc projektantów, autorów, inżynierów i projektantów w celu lepszego wykorzystania informacji na temat topografii, GPS i LIDAR (Light and Detection Począwszy) w programie AutoCAD Map 3D 2009. Narzędzia pomiarowe stara się zapewnić następujące funkcje:

  • Lepsze wsparcie dla punktu danych: Pliki ASCII, FDO źródła danych i punkty programu AutoCAD do alokacji aktywów i tworzenia powierzchni 3D z większą precyzją.
  • Tworzenie powierzchni: Zastosowanie dużej ilości zbiorów danych, punktów i konturów do tworzenia, wyświetlania i analizy powierzchni 3D.
  • Więcej COGO komendy: komendy do wytycznych / kierunek i odległość / odległości określone dokładnie punkty alokacji aktywów i informacji Szkic.
  • LandXML Wsparcie: łatwa wymiana powierzchni z innych pakietów oprogramowania poprzez import / eksport do LandXML Tin-tych i eksportu do GeoTIFF powierzchni siatki.
  • Dokumentacja użytkownika: instrukcja obsługi i odniesienia API mogą korzystać z zestawu narzędzi w krótszym czasie.

Imprezy odbędą się w tych miastach:

Barcelona, ​​Llanera, Albacete, Almeria, Murcia, Madryt, Sewilla, Geta fe, Valencia, Erandio.

Tutaj możesz zobaczyć pełną informację i seminarium w datę.

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.