Home > Zagrożenia dla Geofumadas.com migracji

Zagrożenia dla Geofumadas.com migracji

Wreszcie, prawie usunięte z bazy danych po migracji z MU Word Press w Cartesianos do obsługiwanej domeny w Cpanel. Do tego różne Dostęp wtyczek i phpmyadmin mieli bawić na mnie.

Było kilka dni – i nocy – Od przychodzą i odchodzą. Oto w skrócie kilka linii, po tym, jak w końcu uwierzyć, że jestem gotowy, aby napisać ponownie.

  • Jako Słowo Press-mu-1.2.4 wersja i jest migracja do Word Press 3.0.4 wersji było wiele w sposób, który nie był prosty eksport / import.
  • Dostęp do bazy danych było cenne, aby usunąć bestię rzeczy w kosza, ale jednocześnie nie wyeliminowane jest dodatkowy ciężar. Zauważyłem to, bo mimo że spam został usunięty, ponieważ eksport prowadzi dużo, czuję te wersje mają luki, ponieważ nawet wkradł nowy spam został pobrany ponownie.clip_image001
  • Akismet jest bardzo pomocne, zapisuje ich usuwanie spamu w komentarzach.
  • Link Checker łamany jest bardzo dobra pomoc w identyfikacji i naprawy linki, które już nie istnieją. Zabawne, ale nie aktualizowania tych łączy stracił ranking do domen. Były strony, które już nie żyją, którzy zmienili strukturę, która stała przyjazne linki, komentarze z nieprawidłowych adresów, literówki, tak. Plug-in jest bardzo pomocne, to było przydatne do mnie wiedząc, wiele rzeczy, które napisałem, a teraz przestały istnieć.
  • Aktualne wersje import plug-in mają możliwość ruchomych obrazów z galerii do nowej domeny. Ale nie wszyscy się z wielu powodów, na przykład wtedy, gdy przebywał w innej domenie, to nie są ani zdjęcia umieszczone w innej strukturze od konwencjonalnych, ani tych z miniaturek.
  • To było bardzo przydatne Dodaj połączonych obrazów do galerii plug-in. To sprawia, że ​​poszukiwanie pracy i przynosi nie importowane obrazy, z wadą, że nie ma instancji, aby powiedzieć, dlaczego to wisi, myślałem, że to za zbyt zadowolony, więc poszedłem na kategorie, ale nigdy nie poszedł AutoCAD i geodezyjne. Cała rolka dlatego schowek zostały wyczerpane i kurwa plug-in nie może poradę. Zauważyłem to, gdy chciałem utworzyć nowy folder za pomocą cpanel, pojawił się komunikat, poprosił go, aby rozwinąć i wszystko obszedł jeszcze raz.
  • Bitwa śmierć została z TimThumb skrypt, który wymaga dostosowania prawa do wp-content folderów i innych w ramach Arthemia szablon (scenariusz i cache). W końcu po przeczytaniu wielu forów, co niepotrzebne żonglerka, to wszystko jest zajęte. Wydaje się, że przejście z MU WP wpływa na pewne rzeczy i dotyk. Htaccess był najmniej spodziewać.
  • I jeszcze naprawić permalinks, bo zmienił strukturę na bardziej przyjaznych linków z wyszukiwarek. Do tej migracji Permalinks wtyczka robi świetną robotę w kierowaniu, a po znalezieniu wzorca Zobaczę, czy naprawa wszystkich z nich z bazy danych.
  • SEO Friendly zdjęcia mnie pomógł mi, bo wiele zdjęć nie miał opis lub miał go mało wartości użytkowej.

Teraz przychodzi większość prac, a ja muszę dać kontynuację przerwanych łączy, jest pozostawione do naśladowania z planu optymalizacji.

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.