Home > Zagg, najlepszym uzupełnieniem dla iPada

Zagg, najlepszym uzupełnieniem dla iPada

Jednym z głównych problemów, dostosowania do iPada jest klawiatura. Nie będzie tych, którzy przyzwyczaili się, ale po miesiącu doszedłem wniosku, że te powody zapobiec mnie:

  • Z jednej strony moje palce są zbyt grube i działają wyniki klawiatury skomplikowane. 25 lat później cenię mój kurs pisania jako najlepszy prezent moja siostra może mieć dla mnie, choć miał być z hałaśliwym Olivetti, ale na klawiaturze, że tam jest i nie może czuć się nieco skomplikowany.
  • Ani wydaje się bardzo dobra nabyte pozycji, ponieważ powoduje ból w nadgarstkach. I pobrać aplikację, która sprawia, że ​​klawiatura do niestandardowej wielkości, to dzieli się na dwie części, a nawet obracać do woli. Ale nie, to jest ciekawe, ale niedojrzały.
  • Firma Apple sprzedaje dodatkowe klawiatury bezprzewodowej, ale idzie na 100 dolarów powiększonej bazy, który kosztuje około 90 dolarów. Myślę, że robią to tak, że ludzie nie kupują go i przyzwyczaić się do użycia gwoździ. Oprócz dodatkowej objętości być załadowany, że nie ma sensu, bo to lepiej Netbook.

Tak więc, bez wielu opcji i tak zdesperowanych mieć pół opuszczony blog, znalazłem narzędzie o nazwie cud ZAGG Mate. Jego reklama jest wszędzie tam surfing z tej tabletki przez reklamy AdSense. Zobaczmy, co sprawia, że ​​ta zabawka:

clip image0017 Zagg, the best complement for the Ipad1. Służy jako okładka. Będąc klawiatury działa jako pokrywa tabletu. Dobra ochrona, ultra lekki z eleganckim wyglądem aluminium i gumy czarnym na wewnętrznych krawędziach dla idealnego dopasowania.

2. To nie potrzebuje żadnych kabli. Posiada kabel, ale jest do ładowania przez port USB do dowolnego komputera lub ładowarki, które obsługuje tę szczelinę. Działa poprzez Bluetooth, zaledwie kilka kroków muszą być przestrzegane:

Musisz kliknąć przycisk Bluetooth z długopis końcówki pióra, a następnie w iPad przejdź do:

Ustawienia / ogólne / Bluetooth i tam wybrać urządzenie. Następnie o podanie kodu i jest gotowy.

Klawisze wydają z dopuszczalną wielkością do mnie, myślę, że jak Acer Aspire One-tych. I jeszcze znaleźć kilka sztuczek, takich jak zmiana języka, aby znaleźć te cholerne wsporniki kodu, Ctrl + C i Ctrl + V, nie mając pojęcia jak uruchomić je. Muszę czytać …

clip image0024 Zagg, the best complement for the IpadMoim zdaniem, jest to wspaniałe narzędzie. ZAGGwysłany w dowolnym miejscu na świecie, w tym przypadku ze względu na brak pilności Wybrałem listownie, który idzie pod 7 dolarów, a trzy tygodnie później przyszedł w przypadku nie chcę go wyrzucić.

Ciekawym przykładem, jak skorzystać z komputerów Apple wad. ZAGG sprzedaje inne gadżety, a wśród nich obejmuje dobrych wzorów, w tym jeden, który sprawia, że ​​wydaje się prosty notatnik zadań chodzić po ulicy bez zwrócenia uwagi.

Teraz potrzebuję dobrego edytora WYSIWYG do WordPressa, ponieważ do tej pory BlogPress nie jest tak dobry jak niektórzy pożądania. Działa to dopiero w ostatnich wersjach, pozostawiając z MU bojowego, który jest platforma, na której jest zamontowany Cartesianos.com.

To nie jest zły powrót do znaczników HTML, ale na tym etapie jest to nie do przyjęcia, najlepsze, co mogło się zdarzyć, że Strony mają możliwości systemu zarządzania treścią.

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.