Home > ZAGG, Ipad için en iyi tamamlayıcı

ZAGG, Ipad için en iyi tamamlayıcı

Bir iPad uyum en önemli sorunlardan biri klavyedir. Orada alışmış olanlar olabilir, ama bir ay sonra bu nedenlerle bana engel olduğu sonucuna geldi olacaktır:

  • Bir tarafta benim parmak çok şişman ve klavye sonuçları karmaşık çalışır. Gürültülü bir Olivetti olmak zorunda kaldı, ancak 25 yıl sonra, ablam bana yapabilir en iyi hediye olarak benim yazarak ders değer, ancak bir klavye var ve hissediyorum ki biraz karmaşıktır.
  • Ne o bilek bazı ağrı neden olarak çok iyi bir satın konumda görünüyor. Ben özel bir boyut için klavye hale getiren bir uygulama indirmek, hatta at will dönen, iki bölümden böler. Ama ne, bu ilginç ama olgunlaşmamış.
  • Apple ek bir kablosuz klavye satıyor, ama yaklaşık 90 $ maliyeti 100 $ artı baz devam ediyor. Ben insanlar satın almayın ve çivi kullanarak alışmak, böylece onlar bunu düşünüyorum. Yanı sıra ek birimden bunun için daha iyi bir Netbook var, mantıklı değil ki yüklenecek.

Yani, birçok seçenek ve yarım blog terk olması çok umutsuz olmadan aradım bir merak araç bulundu Mate ZAGG. Onun reklam AdSense reklamları ile bu tablet ile sörf gitmek her yerde. Bu oyuncak kılan görelim:

clip image0017 Zagg, the best complement for the Ipad1. Bir kapak olarak hizmet vermektedir. Bir klavye olmasına rağmen, bir tablet kapak olarak çalışır. Mükemmel bir uyum için iç kenarlarında şık bir alüminyum tasarıma ve siyah lastik ile iyi bir koruma, ultra hafif.

2. Hiçbir kablo alır. Bu bir kablo var ama bu yuvaya destekleyen herhangi bir bilgisayar ya da şarj cihazı USB üzerinden şarj içindir. Bu Bluetooth ile çalışan, sadece birkaç adım takip edilmelidir:

Bu iPad gidin, bir kalemin tükenmez ucu ile Bluetooth düğmesine tıklamanız gerekiyor:

Ayarlar / Genel / Bluetooth ve orada cihazı seçin. Daha sonra söz konusu kodunu girin ve hazır.

Anahtarlar bana kabul edilebilir boyutta görünüyor, ben Acer Aspire One gibi düşünüyorum. Hala nasıl çalıştırmak için hiçbir fikrim ile lanet kodu parantez, Ctrl + C ve Ctrl + V bulmak için dil değiştirme gibi bazı hileler bulmak zorunda. Ben okumak zorunda …

clip image0024 Zagg, the best complement for the IpadBence, harika bir araçtır. Zagg aciliyet olmadığı için bu durumda, dünyanın her yerinden gönderilen postayla seçmiş, $ olan 7 altında gider ve üç hafta sonra ben atmak istemiyorum bir durumda geldi.

Apple bilgisayarlar dezavantajları yararlanmak için nasıl ilginç bir örnektir. ZAGG bu dikkat çekmeden sokakta yürümek görevleri basit bir dizüstü bilgisayar gibi görünüyor yapar da dahil olmak üzere, onları iyi tasarımları kapsar arasında, diğer araçlar satıyor.

Şu ana kadar BlogPress bazı Burada tekrar arzu kadar iyi olmadığı için şimdi, WordPress için iyi bir WYSIWYG editörü gerekir. Bu Cartesianos.com monte edildiği bir platformdur mücadele MU, dışında bırakarak, son sürümlerinde çalışır.

Bu html etiketleri kötü dönüş değil, ama bu aşamada gerçekleşmesi gelebilecek en iyi şey Sayfalar bir içerik yönetim sistemi yetenekleri olması, kabul edilemez.

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.