Z Amsterdamu i coś więcej

UWAGI tłumaczenie: Proszę przeczytać kilka uwag na końcu tego postu.

To była dość długa podróż. 2 godziny z Ameryki Środkowej do Miami, 8 godzin do Londynu, 1 więcej do Amsterdamu: te dodane z 6 te używane w związku sprzężonego osiągając 17.

Zegar biologiczny zwyczajem po hibernacji niedźwiedzia w powietrzu. Ale jego żołądek jeszcze, więc o północy musiałem znaleźć jakąś kawę i ciasto.

clip image001257 From Amsterdam and something more

Przeprawa z Bostonu do Wielkiej Brytanii we wczesnych godzinach rannych, z zewnętrznej temperaturze 59 stopni poniżej zera (Celsjusza) i podróży na horyzoncie … na pewno nie ma porównania.

Na razie tylko preparaty, mój przyjaciel, Juan, hiszpański pracy w Holandii od lat jest na stole rejestracyjnym z eleganckiej Christine.

W głównej sali, audio przygotowuje ma być z szufladami, skutki są testowane i etykiety są umieszczone w pokojach. Wszystko co dzieje się przed i wyobraża sobie, nikt o gali wręczenia nagród.

To uderzyło mnie jeden z banerów, mile widziane jest w krajach przedstawicieli za językach. Styl jest tag w chmurze z kontekstu, że blogi i WordPress umieścić modę.

clip image002187 From Amsterdam and something more
clip image003141 From Amsterdam and something more Zakwaterowanie w Wyndham Apollo Hotel ogólnie jest w porządku. Nic więcej niż brakuje jak niemal każdy hotel gotowy na turystów w Ameryce: sieci bezprzewodowe.

Oferują one usługi internetowej telewizji, ale jest to uciążliwe. Mysz jest, aby być zwinięte jak te czerwone kulki z pierwszych laptopów. Obsługa sieci LAN do 10 euro na godzinę wydaje mi się jak kradzież … jak Obelix powiedziałbym:

Nederlanders zijn Gek.

A pogoda, radość. 8 stopni Celsjusza w najlepszym wydaniu.

Nic wspólnego z otoczeniem Karaibów, ale dla tych ludzi to przywilej mieli słońce na kilka godzin na 1 godz, tylko czas, że większość firm otwartą. Moment dla niektórych starych ludzi, którzy korzystają z tego iść na kawę na chodniku i zdjąć chustę na chwilę.

Moje dzieci, z drugiej strony na świecie nie może mnie zlokalizować, 8-godzin różnicy czasu po prostu daje im możliwość pozostawienia wiadomości i pomóc mi zachować żywe zwierzęta w gospodarstwie.

clip image00499 From Amsterdam and something more

Podczas gdy jutro przyjdzie, muszę znaleźć zasilacz i że Obelix sztuk kolekcjonowania w szachy podczas mrozu nie wchodzi. A następnie schronił się w holu z ciepła z wielka ilość (*) Z fanami XFM jest, z dobrą Cappuccino & Amaretto i sushi z japońskiej restauracji Yamazato za.

Duża różnica w stosunku do poprzedniego roku, tym razem nie pokrywa się z końcem kwalifikacjach do Pucharu Świata, ale dla mojego kraju, wiele powiedzieć że jest dobrze wyprasowane prezydenckie piżamę Lobo. Te same presja społeczna, mam nadzieję, że sam kryzys nie wróci, bo ostatnio nie jest jeszcze zakończona.

UWAGI TŁUMACZENIE:

(*) maraSłowo to jest Ameryka Środkowa Idiom to oznacza wielką ilość ludzi, zwłaszcza znajomych.

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.