Home > Yine, Ashley bulmak için yardımcı?

Yine, Ashley bulmak için yardımcı?

TERCÜME NOTLAR: Bu yazının sonunda bazı yorumlar okuyun.

Bu bir e-posta birinin kızı kaybetti hangi, orada var … ama Google arama, Biz ilk dolaşan eski bir hile olduğunu görmek Mayıs 2006.

Ben çocuklu bir yürüyüşe gitmek için hazır olduğunu sadece zaman, masum tarafından başıma; değilse Txus, ben öğleden sonra 20 yorum bulmak değil için ayıp ama şükran yeterli borçlu kime.

clip image001285 Help to find Ashley, again?Ve gölet bu tarafının efemeris biz keşfedildi çünkü bugün, burada bir tatil olmasına rağmen, kaç utanç biz, bir “deneyimli internet kullanıcı” olarak kabul edilmesi geçmek olmalıdır kendime sormak beni 5 saniye sürdü bu olarak Txus tarafından kullanılan bu ifade bize söylüyorlar?.

1. Gerçek cinsiyet kadın gibi davranarak erkek sohbet bir kız woo.

2 şirketin haberci ve tüm Bölümüne yanlışlıkla özel sohbet edin.

3. Bir akılsızca e-posta göndermek ve yanlışlıkla tüm posta listesi olacak.

4 Fotoğraf çekmek için zaman sarhoş(*), Ve bu Hi5 Pazartesi görünür!

5. Arkadaşına e-posta için bir mühendis kızını kaybetti diyor bir mesaj gönderdi … ve bu eski bir aldatmaca olduğu zaman.

Bu bizim keder, öfke, sahte alçakgönüllülük, belki de “deneyimli internet kullanıcılarının” asla düşünüyorsanız umurumda değil, ama gönderme 3 dakika size okuyacak olan okuyucular düşündüğünüz neden olabilir …

Bu dünyada … hepimiz masum bir şey var, çünkü belki de mobil formatında iyi mizah yeniden yazmak için gereklidir. Ben dünyanın bu tarafında, sessizce yürüyüşe şafaktan olan gitmeyi tercih, güneş harika ve bu hafta AdSense tıklama korkutucu.

Selamlar, biz öğleden sonra göreceksiniz

TERCÜME NOTLAR:

(*) Gitmelisin de CañasBirisi çok içki için sarhoş olduğu zaman kullanılan bir İspanyol jargon var.

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.