Home > Yazılım değeri

Yazılım değeri

clip image001128 The software value

Fiyat, kutusunda bizim motivasyon maliyeti, biz vermek kullanımında yarar, bizim takdir değerdir.

Bu onun çalışıyor ne, onun görüş veriyor bir bakış noktasına bağlı olarak oldukça hassas bir konudur, ve masrafları öder birinde, genellikle biz dolar işareti takip, etiketi değer yazılım maliyeti ilişkilendirmek , biz tam olarak aynı bağlamda başkalarıyla karşılaştırıldığında, çünkü genellikle küçük pazarlara elde edilemez veya.

Ben açık kaynak lisansları olmuyor bir sürdürülebilir şekilde (en teknolojik dünyanın birçok pazarın iyi bir oran alacak bir kaç yıl içinde geri dönüşü olmayan bir eğilim ve (zaten oluyor değilse) olduğundan daha güçlü bir inananlardanım .) Ama özgür yazılım aslında bu insanlığın açlık sona erecek anlamına gelmez. Uygulama, inovasyon, eğitim ve yazılım güncellemesi birisi tarafından ödenmesi gereken bir fiyat var ve sonunda ticari yazılım dış ticarete konu olan eğilimleri yapmak için var olmalıdır.

İlk düşünce olarak bu sabah kaç milyon dolar onlar MicroStation ve aile yazılımı ile 25 yıl içinde birikmiş bize anlatan, Greg Bentley sesini duyunca, ben olabilir Bu alan için hangi uygun olmayan zulüm bir dizi. Ama biz bu başkalarının ve şirket ikinci taş üzerinde, yeniliklerin birinin ödül olduğunu anladıkları zaman çok daha fazla, biz onların çabaları için bir ödül olduğunu kabul sonunda, onların diğer 23 üniversite sınıf arkadaşları alamadım (bana ya da benim babam da dahil olmak üzere).

Hala çok kullanılan ve kendi araçları rafine çünkü bu kredi götürüldüğünü olduğunu düşünüyorum muhtemeldir. Doğru, aynı zamanda başkalarının doğa kanunla az veya çok ölçüde, başka bir yazılım ile elde olurdu kendi kar, yapılabilir, ancak benzer bir çaba ile büyük olasılıkla var.

Biz taleplerimizi, hizmet kalitesi hatta onların deli politikaları dahil olmak üzere yazılım fiyatları, sınırlamaları eleştiren Yani; biz de yemek olabilir farkında olmalıdır, çünkü varlıklarını, sadece kullanımda veya rakipleri ile.

AutoCAD miktarda bellek tüketir, Bentley çok yavaş biraz sezgisel, gvSIG gelişmeler olduğu, ESRI çok pahalı, Windows modası geçmiş, Manifold az bilinen olduğu, Google Earth son derece muğlak …

Karamsarlık yapma, tarihte birçok ödül kazanmış değil trol (ve bazen lezzetli) çok kolay, ama bir “kazan – kazan” bulmak için (neredeyse) her zaman mümkündür ilişkilerin katma değer zinciri içinde bir bakış açısı:

– Benim başarıları, benim teknisyenleri sonucudur çok zor onları istismar değil, aynı zamanda gelir ile kendi devam eder artarak faturalarını ödemiş. Sonunda, benim şiir onları daha becerilerini daha öğrendim, onlar çok potansiyel var çünkü bazıları, daha benden daha gidecek.

-Onlar şimdi alkış almak kim olsa, tarihçesi yarar elde edecek, bu anlayış değil profesyonel kıskançlık ya da hayal kırıklığı süzün olabilir. Ama daha sonra onlar, kendi başarıları olacak ben zevk ve bu şimdi benim patronum kime olması gerektiğini bir zinciridir.

Benzer bir yazılım olur:

-Bentley çok gümüş yapar ve karşılığında bana 300 $ bir ödül verir, ama kendi araçları ile ben geliştirilmiş bilgi ve deneyim, benim çocuklar beslenir.

-AutoCAD küresel pazar tekeline, ama onun popülaritesi sayesinde ödemek ve hatta birçok kullanmak isteyen ziyaretleri ve nasıl keygen çalıştırmak için hazırız benim sınıfta çok sayıda öğrenci var.

-ESRI bazı topluluk standartlarına uymayan, ancak CBS kitleler olabileceğini motivasyon ilham kaynağı olmuştur San Diego bir konferans olacak, saldırganlık ve benim için çok şey borçludur.

Biz ne bağlı olarak, ESRI, Bentley, AutoCAD, gvSIG, Google Earth veya Windows işaretleri hakkında kötümser düşüncelere sahip olabilir. Ama sıfırdan ya da şu anda daha çok ilkel fikirler onları oluşturmak için inisiyatifi ele aldı birinin sonucudur. Her gün ne yemek önemli bir bölümü varlığını nedeniyle, yaşam sebat, yenilik ve zevk toplamı tüm kazanmak yapar. Yol fiyattır, başarı değerdir.

O yok olsaydı bu blog yok çünkü bana en sempati yazılımın adını verin … iyi, belki de, herhangi bir bilgi ve gereksiz olacak bu yazı okumak için gereken 8 dakika olmazdı. Sonuç olarak, yazılım değeri belki çok, çok az, çok daha ekonomik, histerik ya da heyecan verici, üzerinde başarılı kaç verimlilik olacaktır.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.