Wybierz rozwiązań Autodesk dla projektów zasobów wodnych

Mamy przyjemność zaprezentować dwa nowe prezentacje Screencast pomóc dowiedzieć się jeszcze więcej o Autodesk ® Storm i Analiz Sanitarnego (SSA).

autocad water Choose Autodesk Solutions for Water Resources Projects

Drenaż Modeling z deszczu jezdni i Analiz Sanitarnego Autodesk

Ten screencast przedstawia możliwości odwadniania jezdni Burza Autodesk i Analiz Sanitarnego. Ta prezentacja będzie wprowadzenie do analizy wlotowej i możliwości projektowych rozwiązania Autodesk ®, w tym jego stosowania HEC-22 FHWA metodologii, jak również kompleksowego przepustów rozmiarów i możliwości projektowych.

Obejrzyj teraz

Jakość wody Modelowanie i Low Impact z burzą Rozwoju i Analiz Sanitarnego Autodesk

Ta prezentacja pokazuje jak SSA może modelować gromadzeniu się cząstek między burzami i zmyte z tego pyłu, gdy burza występuje. Zobaczysz, w jaki sposób można modelować spływ i routing przepływu jakości wody poprzez sieć i odpowiadają struktur jakości wód leczniczych.

Obejrzyj teraz

Dowiedz się więcej o SSA dziś i wybierz Autodesk dla projektów zasobów wodnych.

Informacja dla użytkowników programu Autodesk Land Desktop

Zaoszczędź do 45%, kiedy przechodzisz z Autodesk ® Land Desktop 2008 lub wcześniej do programu Autodesk ® Infrastructure Design Suite 2012 lub AutoCAD ® Civil 3D ® 2012 przed 13 stycznia 2012 z niezwykle proste Autodesk promocji. Aby dowiedzieć się więcej o tej ofercie niezwykle proste, kliknij tutaj

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.