Home > Wiodących uniwersytetów w Brazylii Dołącz Bentley Be Network Kariera

Wiodących uniwersytetów w Brazylii Dołącz Bentley Be Network Kariera

Bentley Systems, Incorporated, poinformowała, że ​​Federal University of São Carlos i Federalnego Uniwersytetu w Rio de Janeiro dołączyło Bentley Be Network Kariera. Dzięki tej innowacyjnej programu, uczniowie i nauczyciele uzyskać dostęp do tej samej profesjonalnej jakości oprogramowania i szkolenia stosowanych przez wiodących na świecie firm projektowania i inżynierii. Bądź Network Kariera zapewnia efektywne kosztowo i kompleksowy pakiet oprogramowania obejmujący pełny zakres zagadnień infrastrukturalnych, blended learning, który obejmuje szkolenie technologii poprzez nauki on-line, za pośrednictwem profesjonalnych sieci Bądź Społeczności witryny sieci, stypendia, i wiele więcej.

generativecomponents arup Leading Universities in Brazil Join Bentley’s Be Careers NetworkProfesor Guilherme A. Parsekian, Ph.D., koordynator kursu Inżynierii Lądowej, Federal University of São Carlos, powiedział: “Partnerstwo między Bentley i Federalnego Uniwersytetu w São Carlos pozwala nasza kadra i studenci mieli bezpośredni kontakt z najnowszymi komercyjnych narzędzi. Uważam, że stosowanie takiego ważnego technologii podczas akademickich studentów lat będą miały pozytywny wpływ na ich profesjonalnych kontraktów. ”

Federal University of Sao Carlos i Federal University of Rio de Janeiro dołączyć do rosnącej listy prestiżowych uniwersytetów w Brazylii, które wybranych Bądź Network Kariera pomóc ich studentów w umiejętności technicznych potrzebnych do rozpoczęcia kariery jako profesjonaliści infrastrukturalnych w architekturze, inżynierii geoprzestrzennych i pola budowlanych. Inne to:

  • University of São Paulo
  • State University of Campinas
  • UNESP – São Paulo State University
  • Presbyterian University of Mackenzie
  • Papieski Uniwersytet Katolicki
  • Air Force Instytut Technologiczny

Scott Lofgren, Bentley globalny dyrektor Be Careers Network, powiedział: “Inżynieria i architektura absolwentów w umiejętności niezbędne do poprawy infrastruktury Brazylii są ogromne zapotrzebowanie, zwłaszcza wśród wielu wiodących organizacji brazylijskich wykorzystaniem oprogramowania Bentley, takie jak Petrobras, Engevix Engenharia , SEI Engenharia, Infraero i Construções e Comércio Camargo Correa, aby wymienić tylko kilka. Stały napływ nowych specjalistów infrastruktury jest niezbędna do wspierania dalszej ekspansji gospodarki tego kraju pączkuje poprzez stworzenie dróg, mostów, elektrowni, systemy dystrybucji wody, i innej infrastruktury, która podtrzymuje gospodarkę i środowisko. Jednym z celów podstawowych Bentley jest pomoc kraje takie jak Brazylia sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na infrastrukturę lepiej funkcjonującej pomagając utrzymać zawodów infrastruktury poprzez jej być w sieci Praca “.

Lofgren kontynuował: “Ostatnio dodane cechy naszego innowacyjnego programu obejmują zdolność studentów do zarabiania Bentley jednostki uczenia się do ich wykorzystania produktów firmy Bentley w ramach kursów akademickich. Te jednostki uczenia pojawi się na ich osobiste Bentley transkryptów zawodowe, które mogą pokazać się potencjalnym pracodawcom po ich absolwentów, zwiększając swoje szanse na rynku pracy. A w zeszłym roku, Bentley rozmieszczone nową STUDENTserver. Już uzyskanie powszechnej akceptacji na uczelniach na całym świecie, to nowa oferta Program pomaga studentom, jak i wykładowcom przez zapewnienie usług online z oprogramowaniem Bentley i szkoleń dostępnych dla nich przez Be Careers subskrypcji akademickiego. W tym samym czasie, daje im niepowtarzalną okazję do sieci z profesjonalistami infrastruktury przez Bentley Bądź Społeczności portal społecznościowy. Oba nowe oferty są już dostępne w wielu studentów i wykładowców w całej Brazylii, którzy są aktywnie zaangażowani w naszej być Sieci kariery. ”

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.