Home > Wii, najlepsze z mojej podróży

Wii, najlepsze z mojej podróży

Na mojej ostatniej podróży mój syn będzie mi towarzyszyć, ale jako przyjaciele ambasady nie były spójne w czasie, zdecydowaliśmy, że jeśli w tej cenie znajdę Wii to będę go kupić.

Osobiście nie jestem zwolennikiem wielu gier wideo dla dzieci, ale ze stworzeń takich jak te, które szanują szalony reguły ich matka powiedziała im, aby zobaczyć TV tylko trzy dni w tygodniu … Myślę, że są wystarczająco odpowiedzialny.

Jak kupić Wii

clip image00140 The Wii, the best of my tripW tych szerokościach geograficznych, to nie mniej niż 400 dolarów, choć są w dół spekulacje istnieje w serwisie eBay jest frustracja, które zaczynają się od 75 dolarów bazy i skończyć przybywających do 400 dolarów plus koszty przesyłki.

Ale w Ameryce są inne sposoby sprzedaży, co jest używane, jak były przed gazet weekendowych, które były zapchane rzeczy, że nikt nie chciał dać i sprzedaży garażu.

Jeden z najlepszych znalazłem Craiglist, Rodzaj płyty, która ma subdomen przez miasto, a teraz stało się globalne. Ciekawostką jest, że w Craigslist można znaleźć wolne pozycje, jako że są ludzie, o co chcą wyrzucić, ale wygodniej podając ją zamiast wypłacać na składowisko, jeśli chcesz sprawdzić, wystarczy spojrzeć na ich piano, tych, którzy byli w domach w latach osiemdziesiątych, drewna i przyciski szkliwa i widać, że są one wolne jeśli wprowadzą je.

Lewa w moim domu wynajęcia. Wystarczy go podnieść i jest twoja.

Lokalizacja: Clear Lake

To nie jest ok na kontakt z usług lub innych interesów handlowych

Dlatego to właśnie iść do houston.craiglist.com, napisać kilka słów kluczowych i nie było lista błędów z włosami koloru kukurydzy sprzedaży swoich zabawek.

clip image00222 The Wii, the best of my trip

W pierwszym naborze, który przyszedł, odpowiedział na faceta, który wydawał się być gejem, nie dyskryminować ich osobiste uczucia, ale jego postawa wydawało się zły, kiedy powiedział:

Weźmiesz go na własne ryzyko, nie można wejść do mojego domu, aby ją przetestować, a całkowita to tylko 150 dolarów.

Po spędzeniu kilku centów na używane sprzedaży, gdzie rzeczywiście można stracić swoją dumę, można znaleźć wiele rzeczy, poszliśmy do Wallmart dostać rozkazy od mojej żony.

Było dwóch chłopców w placu zabaw korzystających Wii, byli z Salwadoru i dał nam wskazówki, że rzeczy, które moglibyśmy zadać i sprawdzić, aby upewnić się, że działa. Potem dali nam nazwiska kilku sklepach, które sprzedają gwarantowane używane gry i Tomtom był cud.

Jak przetestować

Nie, ponieważ nie miał czasu i gwarancja była wystarczająca.

202 dolarów, w tym podstawy, pilota zdalnego sterowania oraz dodatkowe Nunchuk, 4 gry i 10 dolarów zniżki na zakup innej gry.

To było konieczne, aby umieścić go w bagażu podręcznym, i usunąć się w naczyniu z lotniska, jak laptopa. Z tego co kosztowało mnie, aby pomieścić je całą noc.

Jak zainstalować

Moje dzieci były za połączenia, to działało w pełni, a gdy nie wiesz, co zrobić udaliśmy się do instrukcji obsługi w Internecie.

Trzeba było nacisnąć przycisk synchronizacji na pilocie zarówno jako konsoli i znajdować się w odległości jednego metra, aby zobaczyć kursor … to było w instrukcji.

Listo, los chicos Felices estan, les Deje de tarea que Deben leerse todo el obsługi y explicármelo por la noche Pues hay muchas recomendaciones de Salud y Cuidados necesarios. De paso les Pedi que me investigaran como llego hasta allí esa EVOLUCIÓN y Porque se lama Wii.

Ready, dzieci są szczęśliwe, zostawiłem im zadania, które powinni przeczytać całą instrukcję obsługi i wyjaśnić mi w nocy, ponieważ istnieje wiele zaleceń zdrowotnych i konieczności opieki. Przy okazji poprosiłem ich, aby zbadać, jak on się tam zmiany i dlaczego nazywa się Wii.

clip image00316 The Wii, the best of my trip

Mój syn nie może używać go aż do następnego miesiąca, pod warunkiem, aby poprawić swój wynik z matematyki, to jest sprawa i moja córka stała w solidarności i postanowił poczekać, jak również. Są piękne.

Kto będzie czekać będą sobie: D.

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.