Wiadomości ze świata Supergeo

Roboty publiczne i Rolnictwa Dept, Fujairah Poprawia trwałość Infrastruktury z SuperGIS Solutions

Roboty publiczne jest podstawowym i pierwszym krokiem w kierunku rozwoju gospodarczego kraju. Fujairah roboty publiczne i Departament Rolnictwa planuje przedłużyć żywotność i trwałość infrastruktury z wykorzystaniem technologii GIS i dalsze osiągnięcia równowagi w zakresie ochrony środowiska i celów gospodarczych.

W tym zamówień, SuperGIS Pulpit 3.1 pomaga dział rozwijać roboty systemu informacji, wizualizacji i zarządzania danymi przestrzennymi dla lepszego zarządzania aktywami i porządku pracy, planowania, pracy, a także zwiększenie efektywności organizacyjnej. Ponadto SuperGIS Server 3.1 umożliwia dział dostarczyć możliwości GIS i usługi na mapie całej organizacji w celu zwiększenia wydajności przy podejmowaniu kluczowych decyzji.

Supergeo co-wystawione z Geosystems ewoluuje na Bliskim Wschodzie Geospatial Forum w marcu do szeroko promują SuperGIS oprogramowania w regionie Bliskiego Wschodu. Obie strony będą stale zachęcać do korzystania z GIS poprzez szkolenia produktu do przezwyciężenia problemów związanych przestrzennego dla użytkowników i stopniowo zwiększać udział w rynku regionalnym.

Supergeo do wydania 3.1a SuperSurv dla lepszego zbierania danych dla urządzeń z systemem Android

supergeo2 News from the Supergeo worldPrzede wszystkim wykorzystując połączenie SuperGIS Server 3.1a, SuperSurv 3.1a umożliwia dostęp do usług serwera i edytować obsługę funkcji online, aby zsynchronizować zaktualizowanej funkcji i danych atrybutów z serwerem.

Ponadto, narzędzie online Map zostaną zaoferowane wsparcie OpenStreetMap i Google Maps w mapę bazową odniesienia dla badań w terenie. Aby efektywnie wyświetlać dane atrybutów w różnych językach w innych aplikacjach GIS, Ustawienia strony kodowej będą również dodawane do “Tworzenie nowej warstwy.”

Więcej informacji o SuperSurv 3.1, odwiedź stronę:http://www.supergeotek.com/LandingPage_SS3.1.aspx

Free trial jest dostępny na http://www.supergeotek.com/download_6_mobile.aspx

Pełna funkcji Mobile Application GIS, Superpad 3.1 Obsługuje się online Mapa jako mapę bazową

 

Specjalnie zaprojektowane do mobilnego GIS i mapowanie zewnątrz, Superpad 3.1 jest w stanie pomóc inspektorzy przeprowadzają pomiary, gromadzenia i edycji danych przestrzennych z Windows Mobile, a tym samym zwiększyć zasadność i użyteczność danych.

Aby ułatwić lepsze gromadzenie danych i edycji, Superpad 3.1 oferuje rozszerzenie o nazwie Online Narzędzie Map, która pozwala użytkownikom na zastosowanie źródło online mapie, np. OpenStreetMap i Google map jako basemaps bez przygotowania pre-generowane mapy z góry.

Superpad 3.1a ma być wydany w Q3 2013. Windows Mobile-oprogramowanie GIS poprawi połączenie z 3.1a SuperGIS serwera bazy danych do bezpośredniego montażu i wygodniejsze przestrzennego gromadzenia danych, udostępnianie i synchronizację.

Aby dowiedzieć się więcej wprowadzenie wysyłki o tym rozszerzeniu można obejrzeć filmik, Ankieta z Online Mapa w Superpad 3,1 na Supergeotv kanału http://www.youtube.com/watch?v=soBngymzEw4&feature=c4-overview&list=UUZif2ttCAyr0Z-LUUrd6aKQ

Video manipulacji systemem Android 3.1 SuperSurv Online Tool Mapa dostępna jest również, oglądać na Supergeotv kanału http://www.youtube.com/watch?v=e3o6t_uT7Fs

Android-powered SuperSurv 3.1 Obsługuje Streetlight Facility Management we Włoszech

 

supergeo1 News from the Supergeo worldAby przeprowadzić krytyczną ocenę projektu oświetlenia ulicznego oraz osiągnąć znaczące oszczędności w energii, pracy i pojazd kosztów latarni ankiecie mobile GIS pomaga Studio BUSOLINI & COSTANTINI PROGETTI gromadzenia i aktualizacji danych o wysokiej dokładności streetlight na poprawę swoich projektów i usług.

Wspieranie ogólnych ustawień systemu współrzędnych, inteligentnych narzędzi do edycji i lepszego zarządzania warstwy, SuperSurv 3.1 pozwala inspektorów i personelu obsługi o określenie dokładnej lokalizacji GPS dla każdej latarni obiektu i słup i uzyskania związanych danych atrybutów, zapewniając, że wszystkie lampy uliczne są prawidłowo utrzymane. SuperSurv 3.1 jest wyjątkowa mobilna aplikacja GIS w oparciu o Android OS na rynku, umożliwiając pracownikom w terenie w celu wykonywania zadań geodezyjnych z łatwością.

Służąc jako głównego partnera Supergeo biznesowej we Włoszech, Helix Srl jest sprawny technicznie w dostosowywaniu rozwiązań GIS geoprzestrzennych problemów związanych. Z wielką pomocą Helix srl, użytkownicy Androida mogą pobrać bezpłatną wersję próbną SueprSurv 3,1 ze sklepu Google Play uproszczenie zbierania danych w terenie. SuperSurv 3.1 free trial jest dostępny od Google Play Store http://goo.gl/2YSDR

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.