Wakacje wypłacane przez Google Earth

W tym tygodniu, znany jako “Wielkanoc” to święto przynajmniej dla czwartku i Wielki Piątek, wziąłem trzy dni mojej planowanej podróży do Charlotte, więc będę odpoczynku wszystko dzięki tygodni do programu Google Earth.

I wyjaśnia, dosłownie Google Earth płaci moje 8 dni urlopu. Zdarza się, że siedem miesięcy temu Amerykanin, który sponsorowany biedne dziecko był zainteresowany poznaniem tej szerokości geograficznej, zmęczony znalezienie miejsca pochodzenia jego chrześniaka, w ciekawym przypadkiem wszedł do warstwy Google Earth nazwie “wspólnota”, a zakończył się w turystę strona, której formularz kontaktowy muszę dbać W wolnym. Ostatecznie po dobrej przyjaźni internetowych, zdecydował się tu przyjechać, aby spędzić 8 dni pod warunkiem, że będę jego pilot, nosić moją rodzinę i czy był czas pomoże mu odnaleźć rodzinę swojego chrześniaka.

clip image00242 Holiday paid by Google Earth

Więc robię turystykę wewnętrzną, propagowanie zewnętrznych i przy okazji znalezienia sponsorów na długi czas do faceta, który ma wielkie aspiracje, ale mało zasobów gospodarczych. Zadanie nie koniec, powinniśmy jeszcze znaleźć chłopca rodzinę i mam nadzieję, że jutro działać jako detektyw, na co nie służy mi cyfrowego modelu terenu.

Moje dzieci zadowolony z ich prezenty: nowe lornetki, aparat Benq, ich wędki i chęć udowodnienia, czy Amerykanie (Hiszpański Idiom: “gringos”) Wabi pracy z “tilapia“(Hiszpański znaczenie: tilapia to rodzaj ryb) Od Yojoa Lake. Na razie 5 podróży godziny były bardzo owocne; odwiedziliśmy bardzo ciekawe jaskinie na drodze.

Komary są przestępstwem ciepło ale woda kokosowa jest … palce ssać.

Komary są przestępcy przez ciepło, ale woda kokosowa jest … thumbed ssanie (Idiom hiszpańskim: “chuparse los dedos”, pyszne).

Ah, cierpliwość, bezprzewodowy tego hotelu jest nieszczęściem, ale;

Jako wielki austriacki filozof powiedział: “Wrócę”

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.