Home > W przesłanki MicroStation V8i

W przesłanki MicroStation V8i

Przesłanki Bentley jest cd gdzie jest programy i aktualizacje, które każdy V8i Microstation i piony muszą być zmodernizowane przed montażu. Stąd możnaPobierz wymagania wstępne V8i MicroStation.

clip image0014 MicroStation V8i’s prerequisites

SelectCD

Właśnie otrzymałem MicroStation V8i wersję nową, Będę bardzo zajęty na nim (Hiszpański idiom: “tengo para rato”), Bo ja też o geoprzestrzennych, inżynierii i architektury materiał. Aby zażądać SelectCD wystarczy odwiedzić Bentley strona pobierania oraz z wybraną konta użytkownika można wybrać programy, które lubisz i wysłać je do własnego domu za pośrednictwem UPS.

clip image0021 MicroStation V8i’s prerequisites

Wymagania Bentley i instalacja

Przesłanki, które są zapisane w 283 wykonywalnego MB, najpierw musi być zainstalowany. Zawiera on:

  • Windows Installer wersja 3.1v2, jeśli komputer używa XP jako “każdy” zazwyczaj nie, to nie powinno być problemem.
  • Microsoft.NET Framework 3.5
  • Microsoft XML Parser (MSXML) 6, 32-bit z dodatkiem Service Pack 1
  • To również pochodzi z MSXML 64-bitowego w przypadku trzeba złożyć wniosek
  • Microsoft Visual Basic for Applications rdzenia
  • Microsoft Visual Basic for Applications, zlokalizowanych
  • DirectX 9 c
  • DHTML edycji kontroli aplikacji.

Początkowo zajmuje długi okres czasu, aby załadować, więc lepiej go skopiować na dysk twardy, a od tego miejsca można go uruchomić, zamiast ładowania z płyty CD.

Interesujące jest to, aby zauważyć, że plik autorun jest skonfigurowany do uruchamiania w przeglądarce, jako poręczne file :/ / / D MicroStation :/ /, który ma postać typu katalogów. Tymczasem MicroStation V8i instalacja pozwala ani na możliwość wydobycia instalatora lub wybór wydobywania i instalacji 282 MB nazwie Setup_MicroStation_08.11.05.17.exe wykonywalny razu.

clip image003 MicroStation V8i’s prerequisitesTen plik compress rzeczywiście zawiera inne rzadki inieznany rzeczy (Hiszpański Idiom: “otras ondas”). Na koniec tej instalacji, co jest bardzo szybki, ale pozostawia maszynę nieco jeszcze w konsumpcji, pozwala natychmiast Kreator aktywacji licencji, a jeśli masz włączony XM jednolitej licencji, rozpoznaje klucz w jednym kroku.

 

Pierwsze spojrzenie Microstation V8i

Nie jestem z nowej zabawki, a potem powiem ci, co się dzieje z nim …

Na wejściu, jak zawsze, przedstawia ten sam interfejs, aby uniknąć uczenia się czegoś nowego, choć teraz niektórzy odwiedziny, które zajmują dwa kroki są teraz zintegrowane z górnym menu, takich jak LUW, komórki, priorytet przejrzyclip image004 thumb MicroStation V8i’s prerequisitesEnce i nie należy spojrzeć na panelu bocznym konstrukcji paska narzędzi, który jest dość innowacyjny … mmm … Widziałem to wcześniej … jak to wygląda …?

clip image00141 MicroStation V8i’s prerequisites

Stąd można dowloadbentley wstępnych.

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.