W podróż, przygotowuje film

Spędziłem prawie tydzień z dala, w komplementarny pracy do systematycznego procesu, który obejmuje strzelanie film, który musi uratować istotę przyjętej metodologii.

To strzelanie zadaniem jest ciekawy świata, mam na myśli grę pioruna, rekreacji z ostatnich scenariuszy, przechwytywanie zdarzeń, które są wciąż żywe, obchodzenie się z wywiadu, abstrakcja, zrost, wreszcie … inny świat. To męczące, program był tak napięty, że ledwo dało czas na przegląd wiadomości e-mail z dnia na dzień w 15 cali drżenie monitorów. Zastanawiasz się, że mój syn, w piątym roku szkoły, podejmie swoją analizę matematyczną bez mojej nudnej tortur nocy przed … razy samochodem, pociągiem, autobusem, powrót w czasie, aby złapać lot do Charlotte rano … ble!.

Zawartość …

Nie może być kilka sposobów, aby przyjść do takiego procesu, w szczególności ten projekt, który przedłużony do 27 gmin, w założeniu, że implementuje katastru jako narzędzie do uniwersalnego zastosowania w gminach nierównego statusu i może być dozowany do stopniowego podejścia adopcyjnych : podatkowe, prawne, wykorzystanie gleby i status społeczno-ekonomiczny.

Technika treści przechwytywania i informacje mogą być równe, ale gdy nie ma zastosowania do informacji w kontekście przepisów będzie to po prostu spis, więc lepiej jest iść krok po kroku, na odpowiednim akcesorium i dojrzałości. Niezgodność wykorzystanie wskaźniki także określić wzór, który nam mówi, aby nie rozpocząć scenę, dla których gmina nie spełnia warunków. Ten metodologiczny określa cztery etapy procesu, które wezmą wideo:

  • Etap naprawy.Ustalenia postępu, który ma gminy, zapewnienie minimalnego wyposażenia i określenie podejścia. Standaryzacja poprzednich danych procesowych, socjalizacji odpowiedników i niezbędnych decyzji politycznych dla podejścia fiskalnego.
  • Masywne Survey.Modernizacja miejsko-wiejskiej badania katastralnego przez lokalnych zasobów ludzkich, wdrażanie technologii w zakresie zarządzania danymi przestrzennymi, przygotowanie studiów dla y oceny masy przynajmniej musimy osiągnąć biegu kataster użyteczne w fiskalnego podejścia.
  • Adekwatność procesów administracyjnych.Badania wartości gruntu, uprawy wieloletnie, administracyjne ograniczenia do uzupełnienia fiskalnego podejścia i pierwsze kroki do jednego prawnego tych. Tutaj, wymaga ona także adekwatność procedur wewnętrznych, które mogą ograniczać stosowanie zasad w zarządzaniu terytorium.
  • Procesy trwałości.Konieczność łączenia wysiłków z projektów regionalnych, które mają interwencję w obszaru administracyjnego dla ciągłości procesów, systematyzacja i utworzenie regionalnej centrali na poziomie Wspólnoty, która prowadzi modelu replikę, której wsparcie jest na świadczeniu usług, korzystając z zasoby ludzkie. Na tym etapie razie z terytoriów, które dojrzewają początkowe podejście, promowanie polityki terytorialnej w celu wykonania podejście do zagospodarowania terenu i stworzenie podstaw do wprowadzania informacji i procesów rozwoju gospodarczego lokalnych (Podejście społeczno-gospodarczej)

clip image00286 On a journey, preparing a video

Ludzie …

Jest smutek i odważnych wyciąć ponad 11 godzin nagrywania na strzelaniu do 20 minut, nie spełnia, że ​​moje techniczne działania terenowych zespołów opłaciły się, a nie jej rekompensaty finansowej (co szczerze mówiąc nie było świetne) lub egeomate okrutne nastroju (które także ciężko razy).

Połowa łzy odwagę do swing wokół oczy, gdy słyszę naturalne dzięki burmistrzów szefowie katastru, osadników, a grupa facetów, że niemal od początku stały się pokolenie zastąpić nasze o siwych włosach. Z nich, to był udany tylko siedzieć i jeść Ostatnia przygotowany tortille(Hiszpański idiom na popularne danie amerykańskiego Centro wykonane zasadniczo z kukurydzy i jeść z serem lub masłem), Z “chicharron“(Hiszpański idiom do popularnej potrawy wykonane z wieprzowiny skóry smażone w swoim oleju) naturalnie przyprawione. Chociaż ten etap projektu pozostało ponad rok … Wiem, że będę zobaczyć niektóre z nich w tej pracy od wielu lat, ponieważ mają potencjał do kariery w tej dziedzinie, a inni … cóż, będzie mi brakowało ty.

A jutro … podróży ponownie, jak to zawsze w moich normalnych obowiązków. Następny post będzie od inspiracji.

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.