Home > W końcu z powrotem na kurs Kolektor

W końcu z powrotem na kurs Kolektor

Ten tydzień był trudny, po doskonałym technikiem, który był przez ponad rok w projekcie z nas zrezygnował, więc musiałem zrobić w seminariach, że zamierza dać na zbiorczej do miejskiego użytkowania. Jednocześnie musi przygotować dwa nowe instruktorów zamiennych.

Pierwsze warsztaty recenzja Microstation trzy tygodnie temu, ale także, aby pokazać trochę ekwiwalentnych z AutoCAD, jeden z tego tygodnia było przejście od Preparat na bazie danych w Geographics Microstation być importowane do systemów wielorakie.

Dobre numery:

Dobre numery to: 10 studentów, 1 instruktora, 2 instruktora kandydatów i 4 dni szkoleniowe. Ponieważ samochód transfer do hotelu był z Projektu i mam zepsuty, ponieważ niektóre nie spełniają zadania seminarium podglądu, w końcu w lewo o 8 wieczorem na kilka dni … więc to było pomocne.

A później: 6 godzin, Technik, 1,12 m na piksel na obszarach wiejskich. Użyliśmy Mapy Stitch do pobrania z Google Earth wszystkie w wysokiej rozdzielczości z 10 gmin biorących udział …

Również 3 godziny, technik, 34 punktów kontroli. Georeferencing ściągnięty obraz z MicroStation Descartes, a potem połączyły je i pokroić w sekcjach zainteresowań przez miasto …

Wreszcie 2 godziny, 10 aktywowane licencje, 3 techników. Powinniśmy przynieść procesorów do cyberkawiarni tak aby połączyć się z Internetem i uruchomić kolektora licencji GIS …

Złe numery:

Obszar ten ma słabą systemie dystrybucji energii elektrycznej, co najmniej 4 razy na energii dzień zniknął i chociaż miejscowy miał elektrownię nie wszystkie maszyny mają bateria … zysk że Microstation jest zapisana automatycznie, ale z więcej niż jedną Tłumik, stracił 40 minut pracy, nie oszczędzając często.

Co następuje:

Kurs ten skierowany był do danych budowlanych, wynikiem warsztatów został tworzenia map dróg i hydrologii, które musiały być wykonane przy użyciu 1:50.000 arkusz mapy dla nazw miejscowości i ściągnięty obraz do rysowania ulice, rzeki i strumienie. Budujemy je za pomocą Geographics MicroStation, a następnie zrobiliśmy czyszczenia topologii i połączenie węzłów, w końcu został wywieziony przez płot “,” plik na oddzielnych poziomach i v7 do v8 konwersji przy użyciu konwerter wsadowy … wszystkim doświadczenie religijne, jak Enrique Iglesias powiedziałbym.

Najbliższy kurs odbędzie się w ciągu trzech tygodni, kiedy mamy nadzieję zbudować topograficzne warstwę, katastralnych i gleby. Ponadto, stosowanie analizy i zarządzania danymi z trójnikiem może być wykonane.

Wreszcie ostatni kurs będzie obejmować warstwy administracyjnych, indeks i obrazy, co kurs powinien zawierać z publikacją IMS usług, tworzenia układów wyjściowych i wymiany danych z gvSIG AutoCAD Map i Bentley Map.

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.