Home > Ve son olarak, hangi doğa harikaları takip?

Ve son olarak, hangi doğa harikaları takip?

Için tarihte, kampanya Nehirler bize ilk hayal kırıklığı verilen, ve SSS onlar 1 Ocak 2009 tarihinde bir sonraki aşamaya uygulanan doğa harikası olan ilan olacağını iddia olmasıdır etti.

Bu zamanda da ülke için bir merak tanımlanmış, ama yine de belirgin … kötü, kötü değil bekleniyordu. Şimdi en üst vardı görmek mümkün değildir, ve ek olarak bu konuyu konuşmuştuk en son Eylül 2008’de oldu.

Mekansal sigara biraz “yabancı” bir konu olmasına rağmen, şimdi sıralama görmek mümkün değildir, en çok tartışılan biriydi, o jüri son birkaç gün içinde, kararlar gerektiği varsayılır ancak katıldı Sağdaki kategori ve entegre AdSense reklamları ile ayrılmış tekliflerini görmek için imkanı.

 

Bir “Açıkresmi olmayan“Bir şekilde, herhangi bir nedenle bu resmi desteklenmiştir değil gibi şartları yerine olmadığını önerileri, bir sonraki aşamaya geçmek olmaz diyor bir etiket var.

 

Bu ay ülkelere göre bir öneri seçilecek, ayrıca birden fazla tarafından paylaşılan olanlar katılacak ve daha sonra 21 finalist seçilecektir zaman oy 21 Tem kadar devam edeceği beklenmektedir.

Eğer kazanacak bilmek bekliyoruz Yani, bu son oy sona erecek 2011 tarihine kadar olacaktır.

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.