V8i (SELECTseries 3) Uwolnienia SewerCAD Bentley, SewerGEMS, StormCAD i Przetworów CivilStorm

Unified formatów plików i wielu Solvers zwiększenie mobilności Informacje Across Kanalizacja i oprogramowania firmy Bentley Storm zwiększenie efektywności Kanalizacja deszczowej i zespołów modelowania

Bentley Systems, Incorporated ogłosił, że nadchodzący SewerCADSewerGEMSStormCADICivilStorm V8i (SELECTseries 3) wydania będą mieć jednolity format. W rezultacie, użytkownicy z każdego z tych produktów oprogramowania można teraz otworzyć bezpośrednio model utworzony w którymkolwiek z trzech pozostałych, co eliminuje konieczność dodawania jednego typu pliku do innego. W celu wsparcia tej lepszej organizacji pracy, te same typy elementów hydraulicznych Obecnie dostępne są we wszystkich czterech produktów. Wszystkie te usprawnienia mobilności wzrost portfela informacji przez Bentley z kanalizacji deszczowej i produktów, co zmniejsza ryzyko utraty danych, a tym samym nie tylko na zwiększenie zwrotu z użytkowników danych, ale również jakość niektórych z ich najbardziej skomplikowanych projektów.

sewergems V8i (SELECTseries 3) Releases of Bentley’s SewerCAD, SewerGEMS, StormCAD, and CivilStorm Products

Liczne rozwiązują zostały zaproponowane do równań opisujących hydraulika kanalizacyjnej systemowych, ponieważ obliczenia są tak trudne do wykonania. Wymagają one użytkownikom na rozwiązywanie równań do rur częściowo pełne i pełne z pomp i różnych struktur kontrolnych, a warunki mogą ulec zmianie podczas symulacji. Do tej pory użytkownicy musieli polegać na ręcznych obejść podczas importowania modelu, który zawierał elementy hydrauliczne w obliczeniach nie były obsługiwane w aplikacji docelowej w solver.

Dr Thomas Walski, Bentley starszy menedżer produktu, powiedział, że “nowy ujednolicony format i wsparcia dla wszystkich typów elementów hydraulicznych w nowych wydaniach naszej kanalizacji i produktów deszczowych dokonały przepływy pracy zespołów modelowanie ‘dużo bardziej wydajne. Oznacza to, że model utworzony w każdym z tych produktów mogą być bez problemu otwierane i modyfikowane w inny. Ogromna oszczędność czasu, które wynikają z tej lepszej mobilności informacji są szczególnie cenione przez dużych, rozproszonych zespołów projektowych wykorzystujących jeden lub wszystkie z tych produktów oprogramowania. Oznacza to również, że niedogodności różnic modelu danych, które wystąpiły podczas importu przed naszym nowym ujednoliconym formacie pliku zostały już wyeliminowane, oszczędzając czas i użytkownik wyzwań wynikających z niezgodności modelu. ”

Aby uzyskać więcej informacji na temat obsługiwanych przez silniki liczbowych każdego produktu, i dowiedzieć się, kiedy najlepiej jest użyć każdego solver, pobierz Uwaga techniczna odprawa dr Walski za“Jaki jest właściwy sposób do analizy hydraulicznych systemów zbiórki.”

Oprócz nowego jednolitego formatu pliku, V8i (SELECTseries 3) emisja kanału i oprogramowania Bentley burzy wody także następujące nowe funkcje:

 • SewerCAD i StormCAD rozwiązują są obecnie zawarte w SewerGEMS, Co sprawia,SewerGEMS pełna rozszerzeniem SewerCADStormCADCivilStorm. Umożliwia to automatyczne projektowanie kanalizacji sanitarnej i burza w SewerGEMS.
 • StormCAD solver jest teraz również w CivilStorm, Co sprawia, CivilStorm rozszerzeniemStormCAD. Umożliwia to automatyczne projekt kanalizacji burzowej wCivilStorm.
 • Wszystkie cztery produkty mogą teraz publikować i-modele (pojemniki do otwartej wymiany informacji infrastruktury) w 2D lub 3D.
 • Kontrole niskiego wpływu rozwoju mogą być analizowane w SewerGEMSSewerCADICivilStorm.
 • Obliczenia przepustu kontroli wlotowe dostępne są również w StormCAD i SewerCAD (OpróczSewerGEMSCivilStormPondPack).
 • HEC-22 obliczenia przechwytywania wlotowe efektywności są automatycznie wykonywane przy użyciu SWMM solver w SewerGEMS i CivilStorm.
 • Staw obliczenia wylotowe struktura są już dostępne w StormCAD i SewerCAD (OpróczCivilStormPondPackSewerGEMS).
 • Wsparcie dla elementów zlewni jest teraz dostępny w SewerCAD (Oprócz CivilStorm,StormCADPondPackSewerGEMS).
 • Wsparcie dla rynien v-kształtnych i parabolicznych jest teraz dostępny w SewerGEMS,CivilStormStormCAD.
 • Wsparcie dla elementów ciśnieniowych, w tym pomp, jest teraz dostępny w StormCAD (OpróczSewerGEMSSewerCADCivilStorm).
 • Węzeł spadkiem energii obliczenia zgodnie z HEC-22 3rd Edition są już dostępne wSewerGEMSCivilStormStormCAD.
 • Wejściowy i wyniki pola są automatycznie filtrowane w zależności od użytego Solver.

Aby uzyskać dodatkowe informacje na temat tych nowych wersji, należy zarejestrować się na bezpłatne eSeminar żywo:

 • Ameryka Północna – 4 grudnia, 2012, 11:30 (US Eastern Time), kliknij tutaj.
 • Europa, Bliski Wschód i Indie – 11 grudnia, 2012, 11:00 (czasu środkowoeuropejskiego), kliknijtutaj.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.