Home > Ulusal coğrafya 120 yıl

Ulusal coğrafya 120 yıl

Birkaç yıl önce, ülkesinin hareket bir arkadaşım bana şimdi benim kitaplık iyi bir kısmı alır, tam ve güveler ile, bu National Geographic dergisinin koleksiyonunu verdi, bu bir 160 GB için bir dijital versiyonu açıklandı nedenle zaman sabit disk, ben o kadar geçen değil bu mani var. Sonra 1972 yılında en iyi bilgisayar ilan ve her zaman sık sık aynı konuda sonuçlandı ancak daha fazla araştırma ile, bu paha biçilmez bir kazanım olmuştur olduğunu kabul bulgu olduğunu bilmek, uzun yıllar için tarama.

Içeriği

1888’den bir 160GB sabit disk 2008 içeriğe malzeme 120 yıl, içerik ulaşır rağmen sadece 100 GB ve her şey için sol boş alan 60 israf. Ayrıca her üç aramalardan iki değiştirmek zorunda rahatsız DVD koleksiyonu çok daha pratiktir.

clip image002126 120 years of National Geographics

Bu atlıkarınca en formda kapakları gösteren bir katalog izlerken ile, yıl göre arama yapabilirsiniz. Sonra, seçin göz ve online dergi bir şimdi moda özelliği gibi yakınlaştırabilir.

Ayrıca Bing haritası (eski Virtual Earth) gösterir coğrafi alan, göre arama yapabilirsiniz. Bir kez bir alanda yer alan, bir millik gösteren, arama tematik rafine. Bu seçenek, Internet’e bağlı olmasını gerektirir, bu oldukça yavaş haritanın dağıtım ama iyi daha büyük bir pencere olabilir gelecekte bir iyileşme bekleniyor.

Eğer Amerika Birleşik Devletleri Devletlerin bayrakları istiyorsanız anahtar kelimelere göre ara harikasıdır, örneğin, sadece koymak zorunda bayrakları devletler Amerika ve hazır, Ekim 1917 yılında yayınlanmıştır.

Je, je meraklı Colorado kat ne olduğunu görmek. Ben bir yerde gördüm yemin olur.

clip image00392 120 years of National Geographics

Toplama için bir arama ve ilgi alanlarına göre etiketleri gibi işaretler konabilir nerede, Okuma listesi adı verilen bir işaretleme özelliği daha var. Örneğin, navigasyon ediyorum gibi, ne zaman ben ilginç bir harita bulmak, ben bu yüzden her zaman bir tıklama ile bulabilirsiniz olabilir veya “Meksika haritalar” etiket “Geofumadas ilgilendiren haritaları” ile yükleyebilirsiniz.

Kullanılabilirlik

clip image00468 120 years of National GeographicsBu Adobe Air üzerine inşa edilmiştir, eski ansiklopediler üstesinden olamayacağını özellikleri, online güncelleme bir zevk yani. Ran ilk kez, yeni bir inşa indirme onun zaman aldı, ama bir mucize gibi çalışır.

Veri erişim menüsü, liste oluşturma okuma ve ileri geri gezinmek çok düşmanca çünkü işlevi, oldukça garip. Saat bir bağımlılık birkaç sonra daha iyi hissediyor, ama geri dönmek için nasıl anlamak için içerik ve bazı iyileştirmeler üzerinde gezinmek için kolaylaştırmak için bir yan panel incitmez.

Fiyat

Bu olabilir online satın için yüksek görünüyor ama biz yılda 12 dergi olmuştu varsayarak, yıkmak, bu olacağını US $ 199,:

160 GB sabit disk: 80,00 $

: $ 9.00 disk adı kayıtlı

Dergi 120 yıl: 110 $

Bu grubu, her dergi dijital geçerlidir:

  • 8 sent
  • veya Euro 5 sent,
  • 1 yeni Meksika pezosu,
  • 39 Şili Peso
  • Ya da 1.53 Honduras Lempiras

Sonuç olarak, büyük bir satın alma var. Oğlum onu ​​seviyor; suçsuzluğunu ruhum dokundu:

Bunu tutabilir artık zaman bana verir misin?

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.