Home > Tuent en insanlarla konuşmak

Tuent en insanlarla konuşmak

Bu hafta yayınlanmıştır Tarifi Dergisi sadece 6 sorularda coğrafi topluma değerli içerik getirmek Tuent şirketi, Ernesto Ballesteros ile ilginç bir röportaj.

clip image001250 Talking with Tuent’s peopleTuent diğer şeyler arasında, toprak pano montaj olasılığı sunan yenilikçi bir hizmettir. Onları istatistiksel verilere entegre ve Excel tabloları ile bağlantılı çevrimiçi haritalar, yerleştirmek için bir çok dönüş işgal etmez. Şimdilik hizmet ABD, Meksika ve İspanya için kullanılabilir, ancak yenilik, bağlılığını ve diğer ülkelerin haritaları entegre edilmiş hız için, ben, hatta kendilerini temsil isteyen ortaklar için açmakta çok daha büyüyecek eminim diğer ülkelerde.

Küçük bir çaba ile geomarketing yararlanabilirsiniz ve bulut her şeyi çünkü işletmeler için, yerel yönetimler ve siyasi partiler, neredeyse rakipsiz bir alternatiftir. Orada Tuent ücretsiz adlı ücretsiz sürümü, ve daha fazla bekliyoruz olanlar için, Tuent prim, Bu ücretsiz sürümü ve kullanıcılar, erişim ya da bölgeler özelleştirme yeteneği gördüğünüz haritalar sadece entegre etmek mümkün olduğu hizmet ile, başka bir dünya.

Kesinlikle zaman sonunda bu Geofarma hizmeti iyi gidiyor kendisi için ilaç gibi özel sektörlere yönelik yeni özel hizmet yaratacaktır.

clip image002180 Talking with Tuent’s people

Ben tamamen okumaya değer bir örnek olarak, ilk cevap bırakın.

1. Tuent, Sen de kimsin? Eğer teknoloji piyasada veya belirli geotechnological piyasadan geliyor?

Biz kimin ortak payda her zaman farklı açılardan da olsa, geotechnological dünyaya adanmış bir takım oluşan nispeten genç bir şirket ve tamamen İspanyol sermayeli vardır. Bazı, benim gibi, farklı kamu idareleri için kartografik veri (Kadastro, Self-Topluluklar, vb.) Üretiminde başladı ve sonra CBS analiz adanmıştır. Geliştirme departmanı çoğunlukla CBS dünyadan da olan programcılar oluşur. Bizim Genel Müdürü, bir Telekomünikasyon Mühendisi, geçmişte o da onlara uygulanan coğrafi çözümleri uygulama konusunda uzmanlaşmış, kendi sektöründe şirketlerde üst düzey görevlerde bulundu.

Bu görme şüphe ile, kendisine yöneltilen şu sorular tüm diş, Daha önce görüşme için eklenenGeomarketingspain Biz coğrafi alanında başarılı girişimlerinin ilham verici bir panorama olabilir.

2. Okurlarımızın çoğu Coğrafi sanayi geliştiriciler veya analistler ve hemen hemen her zaman bu ürünlerin “cesareti” ilgilendi. Ne teknoloji platformu kullanıyorsunuz? Eğer ödeme çözümleri göç planlıyor musunuz? Diğer kurumsal veri hizmetleri ile Tuent entegre nasıl karmaşık?

3. Geomarketing dayalı teknolojik gelişmeler iş modelleri çok sayıda hizmet verebiliriz. Oraya iddia istemci türü nedir? Müşterilerinizin hizmetlerinin kullanımı için özel teknolojik bilgi gerekiyor?

4. Henüz bilmiyor ki bu potansiyel müşteriler için, ne tür hizmetler Tuent sunuyor? Eğer ücretleri çeşit beklenebilir mi?

5. Pazarı hakkında oldukça bilgili Siz, müşterilerinizin Geotechnologies bilmek ya da daha önce bunların olanakları bilincini artırmak için bir çaba zorunda kimsin mı?

6. Bahsettiğiniz gibi size hizmet bu tür gelişmekte olan 2006 yılından bu yana oldum, geliştirme ne zaman çekme hizmetler? Nasıl gelecekte GEO bu tip servisler gelişmeye bekliyorsunuz? Eğer geomarketing dayalı mobil çözümler yükseltmek için planlıyor musunuz?

Daha fazla haber Tuentfree ve Facebook kendi grup blog görülebilir.

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.