Home > Translia, profesjonalna obsługa po polsku

Translia, profesjonalna obsługa po polsku

Tłumaczenie treści na inny język jest bardzo często potrzeba. Aby przejść prywatnego korzystania z angielskim, portugalskim i francuskim, Google, czy możemy rozwiązać problem. Ale gdyby dokument handlowy, w przypadku ofert w przetargu, który określa, które należy przedłożyć w określonym języku i gdzie złe hermeneutyka może prowadzić do problemów prawnych, zawodowych tłumaczenie jest wymagane.

Potrzeba staje się coraz bardziej pilna, jeśli masz mało czasu, lub jeśli w miejscowości nie ma usługi tłumaczeniowe dla rzadkich języków kontekście, na przykład: japoński, arabski, niemiecki.

clip image001197 Translia, a professional translation service

Aby to zrobić, nie Translia, online rozwiązanie nie tylko dla osób, które potrzebują usługi tłumaczenia, ale także dla tych, którzy dominują więcej niż jednego języka, i odwagi, aby przejść online. Przyjrzyjmy się, jak:

Translia dla tłumaczy

To jest możliwe, aby zarejestrować się jako tłumacz, wskazać języki domen i pracować z domu. Możesz wybrać minimalną wartość za słowo, za to można tylko przeglądać oferty, które odpowiadają preferencje, do końca miesiąca pieniądze są za pośrednictwem systemu PayPal lub przelewu bankowego.

Translia dla tych, którzy wymagają tłumaczenia

Wystarczy tylko się zarejestrować, wysłać dokument do przetłumaczenia i wybierz funkcje, takie jak:

  • Czas, który jest dostępny od godzin do kilku tygodni. To jest priorytet w zależności od dostępności tłumaczy w pełnym wymiarze czasu.
  • Rodzaj tłumaczenia, który może być w pełni profesjonalny, jako dokumentu prawnego gotowy do publikacji, szybkie do użytku osobistego i innych znacznie lżejsze, aby zrozumieć treść.

Dla wielu z tych warunków:

  • System można zintegrować więcej niż jednego tłumacza, tak aby móc w czasie i oczekiwanej jakości. Zwykle zawartość jest podzielona w małych punktach, tak, że wiele mogą współpracować.
  • Współpraca opiera się również na temat osiągniętych rankingu, tłumaczyć, zmienić lub poprawić.
  • Klient nie płaci, aż on w pełni zadowolony, to może to zrobić za pośrednictwem systemu PayPal lub karty kredytowej.

W skrócie, jest to świetna obsługa.

clip image0025 Translia, a professional translation serviceTranslia dla członków

Dodatkowo, jest to usługa członkostwa, że ​​płaci prowizję za każdą osobę, która, z linkiem, jak żąda tego, tłumaczenia lub świadczy usługi za pomocą Translia.

Więc jeśli szukasz tłumaczenia, lub pracować w domu jako tłumacz, Translia jest to miejsce.

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.