Home > To jest mój ostatni post

To jest mój ostatni post

Po prawie trzech latach istnienia Geofumadas Blog, 813 wpisów i 2504 komentarzy, po trudnym miesiącu stresujących sytuacjach, wydaje się, że wszystko kończy się rozstrzygnięcia. To życie jest tak, wszystkie namiętności są często tymczasowe, a to wydaje się, że dobiegł końca.

Wśród tematów, które mnie zajmują po mojej podróży Charlotte, w końcu zdecydowałem się przyjąć reprezentację firmy Bentley dla Ameryki Łacińskiej, co sprawia mi być zbyt zajęty, aby utrzymać tempo publikacji jesteś przyzwyczajony w tym blogu, w połączeniu z klauzulą ​​umowy, które zobowiązuje mnie nie pisać własnego bloga na sześć lat. Keith Bentley był bardzo pomocny w pozwalając mi trzy miesiące prosiłem spełnić 40 dni na urlopie, mam nadzieję zrobić w Tybecie od 5 stycznia z wycieczki na Mount kailas skąd mam nadzieję wysłać kilka zdjęć, po powrocie I ‘ll być uczestnictwo w Journeys wolnego GIS.

Przez teraz, dziękuję za poświęcony czas i przyjaźni. Dzięki Tomas otwarcia tego miejsca w Cartesianos, dobry przyjaciel na całe życie; dzięki Gabriel Ortiz, Za jego porady, zdrowy, dzięki Geomatic Blog przyjaciele ich żądanie, do Angie dla jej dobra wibruje w Bailable Chocolate, Do Nancy za jej wysiłek w tłumaczeniu na egeomate, i wielu innych, że nie wspominając, bo czuję, że ktoś może być uciekł.

I doszli do porozumienia z Cartesia tak, że zawartość ta będzie dostępna przez 30 dni, w których można go pobrać. Po, że zostaną usunięte w ramach mojej umowy, zarówno Geofumadas i galvarezhn będzie wspólna domena Bentley Systems, które przy zakupie 79% udziałów w GIS kolektora staje się mój agresywny wyzwaniem.

Postanowiłem więc zacząć anonimowy blog, gdzie będę pisał w końcu. Tutaj możesz za mną, Gdzie mam nadzieję, że do zobaczenia.

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.