Home > The wystaje za język, prymitywna wersja

The wystaje za język, prymitywna wersja

UWAGA TŁUMACZENIE: Proszę przeczytać komentarze (*) na koniec postu, aby wyjaśnić znaczenie niektórych pojęć i krótkie wyjaśnienie niektórych typowych Centro fauny i flory, o których mowa amerykańskich w tym tekście.

 

———–

 

clip image001164 The sticking out’s tongue, primitive versionOto jeden z najlepszych opowieści mojego ojca, doprowadzono do jego prawdziwego pochodzenia … pochodzenia, z których może Pamiętam tylko, a czasem wydaje się nigdy nie istniał. Ale, tak jak mój ojciec, muszę kiedy słyszę cykad.

To było od skraju wąwozu, że widział to leciał na zmierzchu little prayer. Wyglądało to jak czapla wydłużona malejąco Las Trancas wąwóz, do spotkań z rzeki Araute. Ponieważ było podświetlenie, wieczorem pogodził się tymczasowo uwierzyć w mroczną opowieść ptak szuka rundę zwykłe, miejsce z wysokimi klifami, gdzieTorogoz (*) mieszka.

Ale następnego dnia wiadomości wywołał legendę: sterować martwy na Llano de Vargas, bez zarysowań, bez trafienia i bez języka. To było, gdy Don Marcos, zwany przez nas Maco (tak jak babcia go nazywać), przypominają historię i powiedział mi przez przedostatni raz.

Była ciemna noc lato ciepła kapanie w żebra i guacos “ (*) wędrujące sing był w poszukiwaniu zbłąkanych kur drzewa kulki “ (*)slow-krykieta (*) cisza została przerwana, a nie nudnych cykad, to było jak ryk byka, który lowed zdesperowani w mrocznej oddali. Maco wstał i podszedł do wąwozu, za latryny nocy było nawet czarne, bez nowych gwiazd, jak każdy nudny kwietnia bez romansu, i głos żony w Echo ciszy:

-To Bull płacze, muszą być zaplątane w drut.

Jego daleko, ma nadzieję, że wujek Noah mogła uczestniczyć bull zakończony, gdy zdecydował się dobrze zawiązać lewy but, wrócił do domu na dwadzieścia dwa karabin, lampy myśliwego i pudełko amunicji.

Zszedł do drzwi na raz, pokręcił lampę obudzić swoje światło, jak wziął od prostoliniowości Don Catarino ranczo, tylko spada do La Cachirula Sam.

Usłyszał Wstydliwego ciszę eunucha gdy śpiewał inną piosenkę, ale z tym samym refrenem:

– Ah! Catocho noc, wziął cię ponownie w Kościele (*).

Zszedł ostrożnie, pamiętając stare kwity z ukrycia pocałunki smak, oddech ocote (*) i przywitał lądowania pośpiechu z potencjałem w Regulaminie. Nawet więcej wkrótce, był przez rzekę, zdmuchnął latarnię przez znanego zwyczaju kultowym, a powtórzył w wątrobie:

– Jest lepiej przypomnieć copante (*) z pianką w jasności i hałas kamieni.

Po przybyciu na miejsce byka, kilka metrów od Trapiche (*)starał się rozumować równanie (*); Zwierząt biegał peeling i co trzecia część trasy elipsy rzucił swój śmiertelny krzyk. Maco, zbliżył się do toru w ciemności, gotowe do zapłonu lampy, które już umieszczony na czole. Karabin w ręce, próbował rozwiązać pochodną zwierzęcia, które po pół godziny młócenia trawę już oznakowane pasa.

Gdyby tylko poszła w górę oczy, widział tajemniczego skrzydlatych, które z góry sterowane byka znarkotyk zapach schodzili jak rosa i przenikliwy nos w rytmie sowy trzepotania w zasadniczo odmiennych Tabanco (*).

To było Kłucie-out tongue, Które w swojej złej próbie zmieniać gatunek wybrał byka odporny na dogmacie, krowa będzie spał w ciągu kilku minut, a następnie spada delikatnie pokryła szyi podwojenia powrotem z jego serpentyn jafa (*), Ściskając, aż język wysiąść zbywalnych wielkości, smakując go i usunięcie złego smaku przeżuwania, jedzenie jej wymion przetargowej jako deser.

Protokół pierzasty wąż zakończony przedwcześnie, Maco zapalił lampę, w czasie, gdy pistolet wskazał byka, który bez żadnych opcji, zareagował spada w kierunku stycznej na farmie wuja Noego. Kiedy przyszedł do drzwi pawęży rozpoczęła krzyczeć i drugi, gdy skoczył to, by dźwięk łamanych gałęzi nie powstrzymało będąc w dużej odległości przechodzi umieścić Reeda pozaquitacalzón drzewo (*). Kiedy Maco, z opóźnieniem podniósł widok szukasz oświetlenia skrzydlatego gada, to już nie było. Tylko zstąpił swoją rosę i ledwo mógł uratować szare piórko bruku, który przez jego śmierdzącego zapachu zdecydowanie należał do Kłucie-out tongue.

Maco powrócił jako lunatyk, próbując kręcić swoje koła mózgu podczas zimny pot wyróżniona linia w plecach pionowe. Dotarł do domu, zapisane broń, buty, i lampy, niezdolny do takiej układanki, zasnęła i śnił był pływanie w basenie The Little Mermaid, Z nieba poruszać się zwierząt awatara filmowych, ale w 2D.

Następnego dnia brown cow nie żyje na farmie Don Jesus Orellana, Bez śladów, bez krwi, bez języka.

——————-

UWAGI TŁUMACZENIE:

 • Torogoz: To ptak z wyjątkowej urody, oświadczył Narodowy Ptak Nikaragui i San Salvador krajach.
 • Guaco: To ptak należący do rodziny czapli.
 • Drzewo Balla: popularna nazwa drzewa amerykańskiego Centro nazwie Jicaro, Których owoce ma postać kuli.
 • Slow-Cricket: licencja i autor tworząc słowa, które łączą słowa krykiet i powolny. Jej znaczenie nawiązuje w tym czasie używane do krykieta emitować dźwięk.
 • Noc, wziął cię ponownie w Kościele: popularne powiedzenie, które oznacza to innym razem możesz mieć jak wszyscy zrobić.
 • Ocote: sosna, drzewo, które powstało jako symbolu krajowego kraju Honduras.
 • Copante: nieregularne płyty drewno używane do przekraczania wąską rzekę.
 • Trapiche: młyn używane do przetwarzania trzciny cukrowej.
 • Starał się rozumieć równanie: mówiąc, co oznacza, próbując zrozumieć, co się dzieje.
 • Tabanco: przestrzeń pomiędzy false dachem.
 • Jafa: potoczne określenie w Hondurasie, które oznacza “odpoczynek” lub “drugą połowę”.
 • Quita calzón drzewo: drzewo z danej cechy, że gdy spadnie rodzaj pyłku powoduje w człowieku pod jego oddziałów straszne pieczenie, które sprawia, że ​​ludzie się jej majtki.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.