Home > Testowanie Kodak EasyShare M341

Testowanie Kodak EasyShare M341

UWAGI tłumaczenie: Proszę przeczytać kilka uwag na końcu tego postu.

clip image001283 Testing the Kodak EasyShare M341Po moim BenQ nieodwracalne straty, które z pewnościąfunnyman cieszy się kosztem mojej nieuwagi, poszedłem na bardziej ekonomiczne rozwiązanie do rozwiązać problem braku (*).

To ciekawe, jak ta zabawka, która nie przekracza 150 dolarów jest zdziwiony. W ogóle, to prawie jak każdy aparat z tych dni, z wyżywieniem w cenie Sony ze swoim irytującym Memory Stick. Obsługuje karty SD.

Rozdzielczość: 12,2 Mega pikseli. To wystarczy, ktoś weźmie go małą wagę do obu, ale zwrócić uwagę na różnicę w przypadku robienia zdjęć z długim zoomem i dokonać cięć na małych obszarach.

Panorama trwa: To bardzo dobrze, nie tylko prosty związek ciągłych zdjęć, ale to sprawia, że ​​rodzaj degradacji w wyniku zmian tonalnych niekoniecznie liniowe. To jest przykład Zatoki Fonseca, w Centralnym Pacyfiku; nienaganna przejście choć pamiętam jasność przeszkadza mi do tego stopnia, że ​​nie mogłem zobaczyć nakładania.

clip image002209 Testing the Kodak EasyShare M341

Spójrz na ten strzał, który mimo że nie jest ciągłe sceny, pozwala scalić przejście. Zostało to trwało przez moją córkę do swojego kaprysu

clip image003159 Testing the Kodak EasyShare M341

Weź w ruchu: Z kierownicą szybkiego dostępu, mają opcje do przechwytywania prędkości obiektu, biorąc przy ruchu kamery, przechwytywanie wideo. Zobacz to zdjęcie zrobione z samochodu:

clip image004110 Testing the Kodak EasyShare M341 Widać, że zoom utrzymuje ostrość. To nie jest magia aparatu, to od 12 Mega pikseli.

To świt na Wielkanoc Quimistan Valley w Hondurasie. Bez Powiększenie, słońce nie byłoby w tym rozmiarze.

I być w ruchu samochodu, to nie jest źle.

Obraz ma złą kontrolę dwóch trzecich, ale dziś rano dolina Prawdziwe piękno (**), Tak, aby inspirować wszelkie egeomate z delikatniewyciąć żyły (***) Z nożem dr Grey.

… Jeśli tylko nie były niczym mniej niż mój cień …

Ale nie dzisiaj … Jestem blisko z dwóch dni do wyjazdu na wakacje.

clip image00572 Testing the Kodak EasyShare M341

Ponadto: Wspólne predefiniowane funkcje już przynoszą wszystko jako wysokiej rozdzielczości do dokumentów, zdjęć o zachodzie słońca, cień, światło świec przedmiotami, dzieci bawiące się jasne światło, wewnątrz muzeum, jasne na plaży, jasne na śniegu, autoportret, przedmiotów w pobliżu, Fajerwerki, itp.

clip image00656 Testing the Kodak EasyShare M341

W tym przykładzie zdjęć, są moje dzieci oglądają smutny śmiercią Sebastiana żółwia. Smutna noc, zrobiliśmy uroczyste czuwanie, i bez większego protokołu, wrzucić do rzeki z mostu.

UWAGI TŁUMACZENIE:

(*) salir del pasoTo hiszpański używany idiom, gdy chcesz, aby wyjaśnić Ci rozwiązać problem braku lub problem w szybki sposób.

(**) chulada. To Central amerykański żargon, co oznacza, piękno.

(***) wyciąć żyłyTo potoczne wyrażenie jest używane, gdy jesteś w chwili rozpaczliwej lub sublime.

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.