Testowanie Aigo MP5, kilka w jednym

Aigo to słowo wymyślone przez chiński próbuje dostać konkurencji ze słowem Ipodclip image00173 Testing Aigo MP5, several in one, Ale nie ma trafić wiele, od ta firma się kilka gadżetów, takich jak przenośne baterie słoneczne, a mikroskop cyfrowy. MP5-MP5901 jest jednym z nich, oprócz multimedialnych funkcji odtwarzania może działać jak pamięć USB, radio FM, czytnik e-book, między innymi.

Funkcje

 • Pamięć USB
  4GB w tej chwili jest dosyć dla danych celów transferu, oraz obsługuje karty rozszerzeń microSD do 8GB, które telefony komórkowe. Jest to bardzo dobre rozwiązanie do przeglądania lub pobierania danych z aparatu cyfrowego lub telefonu podczas podróży.
 • Media Player i więcej 
  Obsługuje wiele formatów audio (MP3, WMA, APE, FLAC), wideo (RMVB, RM, AVI, MPEG, MPG, DAT, FLV, WMV) i zdjęcia. W przeciwnym razie, to ma rejestrator dźwięku (w formacie WAV), że prędzej czy później jest wymagany, gdy w konferencji ma notatek, nie ma wystarczająco dużo czasu i wymaga podejmowania help-pamięci dla późniejszego wsparcia.
 • Radio FM
  Po podłączeniu słuchawek, są one konwertowane do anteny odbiorczej do modulacją częstotliwości (FM). Można również nagrywać bezpośrednio z radia w formacie WAV
 • Book reader
  To przynosi czytelnikowi dla formatów e-booków. Txt, a nie interesuje mnie wiele, ponieważ zamierza skręcić książek z SodelsCot z txt do audio i skorzystać z wycieczki, ponieważ akumulator ładowany przez port USB jest ponad 8 godzin w audio i prawie 3 z filmu. To dobra opcja dla czytać (słuchać) wielu książek, które są już w formie pliku PDF.

Projekt

To jest po prostu cudowne. Ma nie więcej niż jeden przycisk do zamykania / świeci. Reszta odbywa się za pomocą gwoździ, ponieważ ma wyświetlacz LCD 640 × 480 dotykowy ekran, atrakcyjne menu do podstawowych funkcji. Nie masz wystarczających ustawienia, aby bateria trzyma dłużej, jak zarządzanie jasnością ekranu lub czas zamykania nie jest używany.

Potrzebuje otwór na wprowadzenie przewodu, w celu zapewnienia, że ​​dzieci nie niech spada lub gdy udamy się do uruchomienia. W następnym modelu będzie dobry do czytania konwencjonalnego SD.

Cena nie jest źle, biorąc pod uwagę, że spełnia funkcje iPoda, odtwarzacz wideo, radio FM, dyktafon, stoper, USB i czytnik książek. Być może 59 dolarów nie jest do stracenia w roku globalnego kryzysu, ale by stać się self-prezent w zamian za zgromadzone punkty na karcie kredytowej nie odpady … i te dni, że zasilanie i zmiana godziny policyjnej, jak bielizna, nie jest źle.

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.