Technologia: firmy odchodzą, przychodzą firmy

UWAGI tłumaczenie: Proszę przeczytać kilka uwag na koniec tego postu

clip image00126 Technology: companies go, companies comeDziś miałem historię, że opuścił mnie z nostalgią, widząc firmę technologii, która nie po wytrzymać kryzys, który obejmuje życie Sustain został kupiony przez inny, po 5 latach starań. Trudne jest to, że prędzej czy później stanie się z ludźmi, dla których czujemy się uznanie, a ich oczy odzwierciedlają nam, że mogłoby być lepiej, po wspólną kawę, wiadomo swoje marzenia i inspirujące egeomates.

Mój pierwszy post, który zainspirował nazwę tego bloga, jest ściśle związane z nimi.

A to dlatego, że firma technologia nie jest łatwe, w tym po prostu tylko siedzieć z tymi, którzy malują siwe włosy i pamiętać, że historia zawsze skomplikowane. Dla niektórych to będzie dźwięki jak w jaskini, ale mam zamiar przypomnieć, jak to się stało, nawet na wielkie inwencji technologicznej i, że ten przykład jest wciąż żywa.

Intergraph. Ach, wiem, że wiele Bentley Systemy urodził się tam, teraz można zyskać przewagę w CAD / CAM środowiska do GeoMedia, który pozostaje tam, ale jeśli mówimy o nostalgii, musimy pamiętać, że Intergraph był liderem w dziedzinie innowacji technologicznych przed wszystkimi firmami, które są obecnie większe:

  • Na początku 70 rozwinął aplikacje dla NASA
  • Rozpoczęła wieloprocesorowych komputerów, przed było DOS, w 1982 roku miał urządzeń z trzech procesorów z 1MB pamięci RAM
  • Jest produkowany sprzęt z portów USB, a nie mają one tej nazwy, i musieliśmy zobaczyć, jak dobry źródła energii były.

Stąd wiele osób pozostaje w użyciu inwazji które dostał IntelliCAD, Microstation i AutoCAD … O Boże!

  • Wykonane procesory i karty graficzne przed pojawieniem Intela i stamtąd urodziły technologii teraz wykorzystywane przez firmę Motorola, a nawet część Wyroczni miejsca był wynalazek Intergraph
  • W 1974 roku istniała w formacie urządzeń bramy internetowej i Nashville miał map cyfrowych w czasie … i nie byli kurwa wektory
  • W 1978 roku powstała pierwsza sieć lokalną (LAN) w historii CAD za
  • W 1980 roku, Intergraph przyniósł pierwszy komputer obsługiwane formaty rastrowe Ustawianie Wysoka rozdzielczość 1280 x 1024 norm, które do tej pory jest używany.
  • W 1985 roku, jego technologia dozwolone tworzenie bazy danych model 3D z Statua aktualizacji Liberty
  • W 1987 roku wprowadził na rynek pierwszy 27-calowy monitor o rozdzielczości 2 megapikseli

Ach, tak, że może masz pomysł, pierwszej komercyjnej wersji AutoCAD 1.0 został przedstawiony w 1982 roku, Microstation 2,0 w ​​1987 roku na PC.

Ale tak to jest życie, jeden dzień Intel wykonane ich życie skomplikowane i po prostu to po prostu skończyć chociaż Intergraph był twórcą technologii i Windows NT procesory oparte w Clipper. Prosty plagiat jego technologii doprowadziło do pozwu o patent podczas ich rozwoju dla Intel Pentium II, to pozew przeciwko Hewlett Packard, Intel i bramy zachowało je zajęty, ale chociaż wreszcie uzyskać 450000000 w zyskach, razem jedli je i zakończył pocięte na kawałki w takich firm jak 3DlabsSilicon Graphics, Hellman & Friedman LLC, Texas Pacific Group i Equity JMI. Podczas Intergraph zachowuje ważną pozycję lidera, za innowacyjność powinny mieć lepszą reprezentację w naszych umysłach, a to mówi nam, że walka powinna była skomplikowana.

Na drugi dzień znalazłem w Krajowym Katastru procesor marki Intergraph, te, które były warte ładny grosz i wadze około 75 kilogramów … stosowany jako klina tak, że drzwi nie są zamknięte. Łza nie panika na moim lewym policzku i przypomniał mi, że żyjemy, nie ma czasu, aby pamiętać, złe czasy, mniej jeśli były nieuniknione.

______________________________

Moi przyjaciele, życie trwa, dzisiaj technologia bronimy się tak entuzjazmem zostanie kupiony przez innego giganta i 10 lat nie będziemy pamiętać, że stare kreskówki małego Dawida i Goliata, że ​​Intergraph duży pokazał na dorocznych konferencjach. Historia Powiedziałem, jeden Intergraph się stało do jednego przedsiębiorstwa, które w roku 2009 obchodzi 40 lat innowacji, jest nadzieja, że ​​to się dzieje w innych śmiertelnika, więcej w roku globalnego kryzysu.

_______________________________

Dla moich przyjaciół, którzy walczyli o około 5 lat z wielkimi marzeniami, jest znacznie dalej. Następnym razem będzie lepiej, że marzenie jest wielka musi być w nas … i dziękuję za nich, ponieważ w 15 śmiechu i biorąc parującą kawę inspirowany nazwę tego skromnego bloga.

W 10 lat chciałbym usiąść i mieć taką samą filiżankę, i chociaż będzie ona smakować tak samo,jako rodzinna od Sonsonate (*), Wszystko będzie lepiej.

UWAGI TŁUMACZENIE:

(*) Cortina de SonsonateSonsonate miasto w San Salvador, i “Cortina” nawiązuje do domu, rodzinna coś. Prawdopodobnie nasz autor wyraża i kameralny pomysł nostalgii domu na tutaj.

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.