Home > Supergeo şirketten iki haber

Supergeo şirketten iki haber

Masaüstü CBS Yazılım-SuperGIS Masaüstü 3.1a İspanyol Arayüzü ekler

Supergeo Teknolojileri, tam CBS yazılım ve çözümlerinin lider global sağlayıcısı, SuperGIS Masaüstü 3.1a en yeni sürümü artık İspanyolca konuşan kullanıcılar verimli kolaylıkla CBS görevleri yerine getirmek için izin, İspanyolca kullanıcı arayüzü desteklediğini açıkladı.

Bol CBS araçları sunan, SuperGIS Masaüstü 3.1a, en son masaüstü CBS yazılımları, farklı etki kullanıcıların profesyonel CBS coğrafi işlem için bir platform, hem de kolayca, analiz görüntüleme, düzenleme, yönetme ve mekansal veri sorgulama geliştirmenize olanak tanır.

SuperGIS Masaüstü 3.1a içinde SuperGIS Toolkit CBS analiz fonksiyonları yüzlerce gerçekleştirir ve Süreç Designer ile analiz ve süreçleri tasarlamak için olanak sağlar.

Süreci Designer ile, kullanıcıların doğrudan coğrafi veri büyük miktarda işlemek için coğrafi işlem fonksiyonları ve iş akışlarını tanımlayabilirsiniz. Buna ek olarak, belirlenen süreci de SuperGIS Sunucu 3.1a ile Coğrafi işlem servisi olarak yayınlanabilir.

Ziyaret ederek SupeGIS Masaüstü 3.1a hakkında daha fazla bilgihttp://www.supergeotek.com/productpage_SG3.aspx?Type=Key% 20Features

 

 

Mangalore Üniversite SuperGIS Masaüstü Çözümleri Oşinografik ve Hidrografik Araştırma geliştirir

 

SuperGIS Masaüstü 3.1 ve analiz uzantıları Deniz Jeolojisi, Mangalore Üniversitesi, Hindistan Bölümü araştırma programlarının aşamalı gelişimi teşvik etmek için etkili bir deniz veri entegrasyonu, düzenleme, analiz ve yönetim ulaşmak için bir deniz CBS platformu kurulmasına yardımcı oldu.

1980 yılında kurulan, Mangalore Üniversitesi, Ticaret Odası, Sanat, Okyanus Bilim, Eğitim ve iki önemli Ulusal Araştırma Altyapısı olarak fakülte ile Mangalore yer almaktadır. Mangalore Üniversitesi öğretim yöntemleri ve öğrenme sürekli yenilik kolaylaştırmak için öğrenme kaynaklarının geliştirilmesi, Hindistan’da büyük bir eğitim kurumu olarak devam hizmet veren.

Bol CBS araçları sunan, SuperGIS Masaüstü 3.1a eğitimciler ve öğrencilerin Batimetri deniz çevre ve hidrografik veri çeşitli entegre etmelerine olanak verir, jeoloji, ek olarak okyanus sıcaklıkları, vb değişikliği, SuperGIS Spatial Analyst ve Mekansal İstatistik Analist artırmak onların onları daha güvenilir araştırma sonuçları üretmek için ekolojik bir olgu gerçek deniz durumları anlamaya yardımcı, gelişmiş analiz gerçekleştirme yeteneği.

Gibi talep için coğrafi çözümleri hızla, Hindistan artar Süpergeo müşterinin uygulama ihtiyaçlarını karşılamak için SuperGIS yazılım teşvik tutar. Supergeo da planları etkin bir CBS yazılımı tarafından mekansal sorunları çözmek için ve dolayısıyla CBS yenilikçi uygulamalar ilham kullanıcılar ve katma değerli ortakları kolaylaştırmak, gelecek yıl SuperGIS eğitim RSI SOFTECH takım için oturumları ve yerel kullanıcılar sunuyoruz.

Download ücretsiz deneme: http://www.supergeotek.com/download_6_desktop.aspx

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.