Home > Supergeo dünyasından haberler

Supergeo dünyasından haberler

Bayındırlık ve Tarım Bölümü, Fujairah SuperGIS Solutions ile Altyapı Sürdürülebilirlik geliştirir

Devlet taahhüdü bir ülkenin ekonomik kalkınma yolunda temel ve ilk adımdır. Fujairah Bayındırlık ve Tarım Bölümü CBS teknolojileri kullanarak altyapılarının ömür ve dayanıklılık uzatmak ve daha fazla çevre koruma ve ekonomik hedefleri ile ilgili bir dengeye ulaşmak için planlıyor.

Bu alımlarında, SuperGIS Masaüstü 3.1 departmanı bir kamu gelişmiş varlık ve iş emri yönetimi, planlama, iş akışı, hem de daha fazla örgütsel verimlilik için konumsal veri görselleştirmek ve yönetmek için bilgi sistemi çalışır geliştirmelerine yardımcı olur. Buna ek olarak, SuperGIS Server 3.1 departmanı önemli kararlar alırken verimliliği artırmak için organizasyon boyunca CBS yetenekleri ve harita hizmetleri sunmak için izin verir.

Supergeo yaygın olarak Orta Doğu bölgesinde SuperGIS yazılım geliştirmek için Mart ayında Orta Doğu Coğrafi Forumu’nda Gelişen NYS ile birlikte sergiledi. Iki taraf sürekli kullanıcılar için mekansal ile ilgili sorunların üstesinden gelmek ve yavaş yavaş bölgesel pazar payını artırmak için ürün eğitimi yoluyla CBS kullanımını teşvik edecektir.

Supergeo Android Cihazlar için Geliştirilmiş Veri Toplama için SuperSurv 3.1a Release

supergeo2 News from the Supergeo worldÖncelikle SuperGIS Sunucu 3.1a ile bağlantı yararlanarak, SuperSurv 3.1a sunucu hizmetleri erişmek ve güncelleştirilmiş bir özellik ve sunucu ile nitelik verileri senkronize etmek çevrimiçi özellik servis düzenlemenizi sağlar.

Buna ek olarak, Online Harita Aracı arazi çalışmaları için referans Garmin’in olarak OpenStreetMap ve Google Maps destek sunulacaktır. Verimli diğer CBS uygulamaları farklı dilde nitelik verilerini görüntülemek için, kod sayfası ayarları da ilave olacak “yeni bir katman oluşturma.”

SuperSurv 3.1 hakkında daha fazla bilgi, ziyaret edin:http://www.supergeotek.com/LandingPage_SS3.1.aspx

Ücretsiz deneme mevcuttur http://www.supergeotek.com/download_6_mobile.aspx

Tam fonksiyonlu Mobil CBS Uygulama, SuperPad 3.1 Basemap olarak Online Harita Başvurulur destekler

 

Özellikle mobil CBS ve açık haritalama için tasarlanmış, SuperPad 3.1 araştırmacılar, ölçümler Windows Mobile cihazları ile mekansal veri toplamak ve düzenlemek, ve dolayısıyla verilerin geçerliliğini ve kullanılabilirlik geliştirmek yardımcı yeteneğine sahiptir.

Daha iyi veri toplama ve düzenleme kolaylaştırmak için, SuperPad 3.1 kullanıcılar önceden önceden oluşturulan haritası hazırlanmadan bu OpenStreetMap ve temel haritalarına olarak Google Map gibi online harita kaynak uygulamak sağlar Online Harita Aracı adlı bir uzantısı, sunuyor.

SuperPad 3.1a Q3 2013 yılında piyasaya olacak. Windows Mobile tabanlı CBS yazılımı doğrudan veritabanı düzenleme ve daha uygun mekansal veri toplama, paylaşım ve senkronizasyon için SuperGIS Sunucu 3.1a ile bağlantı artıracaktır.

Bu uzatma hakkında daha fazla manipülasyon giriş bilmek için, video izlemek lütfen SuperPad 3.1 Online Harita ile Anketi Supergeotv kanalda http://www.youtube.com/watch?v=soBngymzEw4&feature=c4-overview&list=UUZif2ttCAyr0Z-LUUrd6aKQ

Android destekli SuperSurv 3.1 Online Harita Aracı manipülasyon Video de mevcuttur, Supergeotv kanalda izle http://www.youtube.com/watch?v=e3o6t_uT7Fs

Android destekli SuperSurv 3.1 İtalya’da Streetlight Tesis Yönetimi destekler

 

supergeo1 News from the Supergeo worldSokak aydınlatma tasarımı bir eleştirel değerlendirme yapmak ve sokak detaylar için enerji, işgücü ve araç maliyetlerinde önemli bir tasarruf elde etmek için, mobil CBS yazılımı Studio BUSOLINI & Costantini PROGETTI kendi sokak projeler geliştirmek için yüksek doğruluk verileri toplamak ve güncelleme yardımcı olur ve hizmetleri.

Küresel koordinat sistemi ayarları, akıllı düzenleme araçları ve gelişmiş katman yönetimi destekleyen, SuperSurv 3.1 tüm sokak lambaları düzgün olmasını sağlamak, eksperleri ve bakım ekibi her sokak tesis ve yardımcı kutup için kesin GPS konum indentify ve ilişkili öznitelik veri elde etmesini sağlar korunur. SuperSurv 3.1 saha çalışanları kolaylıkla ölçüm görevleri tamamlamak sağlayan, piyasada Android OS temelli eşsiz mobil CBS uygulamasıdır.

İtalya’da Supergeo başlıca iş ortağı olarak hizmet veren, Helix Srl coğrafi ile ilgili sorunlara CBS çözümlerini teknik olarak yeterli olduğunu. Helix Srl en büyük yardımıyla, Android kullanıcıları artık alanında veri toplama basitleştirmek için Google Play Store’dan SueprSurv 3.1 ücretsiz deneme sürümünü indirebilirsiniz. SuperSurv 3.1 ücretsiz deneme Google Play Store’dan kullanılabilirhttp://goo.gl/2YSDR

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.