Home > Street View jest coraz prawo umieszczone w Europie

Street View jest coraz prawo umieszczone w Europie

Zaledwie kilka dni po Google uruchomił cztery miasta w Hiszpanii, z widokiem na poziomie ulicy, zostały zwolnione z czterech miast w Włoszech, że to pokazuje trend w Europie, co wskazuje, że Niemcy mogłyby być m.in. czy Anglii. Włoskie miasta, które znajdują się Rzym, Mediolan, Florencja i Lake Como

Zaledwie kilka dni po tym Google uruchomił w Hiszpanii cztery miasta z widokiem na ulicę, został wydany czterech miastach Włoch, że z tym wykazuje tendencji w Europie, co wskazuje, że następujące miejsce może być Niemcy lub Anglia. Miasta Włoch, które zostały ujęte są Rzym, Mediolan, Florencja i Lago di Como.

clip image001301 Street View is getting right positioned in Europe

Oczywiste jest, że Google jest nastawione na obszarach o większym dostępem do internetu jednak musi być uratowany, że Hiszpania była drugim wybrany kraj w Europie jest cenne próbki w kierunku społeczności hiszpańskojęzycznych. Jednym z ciekawszych aspektów wprowadzenia w Hiszpanii było Kampania reklamowa i sojusze strategiczne z firmami, które były wdrażające aplikacje, które były gotowe do wydania.

Panoramio wcześniej był przykładem innowacji hiszpańskiej, obecnie oczekuje się, że z Google Street View “small business” zostaną włączone do modelu biznesowego, w którym użytkownicy zapłacić, gdy obiekt georeference. Dla mediów to zostało wysłane do nas reklamy w formacie pdf, a na stronie przechowywane w Google Sites utrzymuje dostępnych informacji, wśród najbardziej kulminacyjnym clip image002219 Street View is getting right positioned in Europestrategii komunikacji jest:

Ogólna promocja telefonów komórkowych

“Weź technologii Google Maps w kieszeni. Dzięki Street View w Mapach Google dla komórek, nigdy nie zgubisz.

Nie zawsze trzeba znaleźć kierunek jesteś w stronę komputera. Dlatego dodaliśmy funkcję Street View w Mapach Google dla komórek.

Promocja koncentruje się na ostatnich innowacji możliwości Google Earth do stosowania w urządzeniach mobilnych.

Promocja dla użytkowników końcowych

Google Maps Street View
10 wskazówek dla stosowania poszczególnych użytkowników ‘

Przypomnienie rozrywka LaNetro będzie jednym z pionierów w wykorzystaniu usługi Street View, aby pomóc użytkownikom zaplanować swój wolny czas i już pracuje nad realizacją projektu. “Mamy nadzieję, że wzbogacić naszą ofertę i usługi rekreacyjne z realizacją Street View Google”, powiedział Juan Vallejo, Dyrektor Generalnylanetro.com. “Z zalet pokazując ulicy wizerunku każdej lokalnej ulicy lub drogi, każdy użytkownik może wyraźnie zwiększyć swoje doświadczenie na naszej stronie.”

clip image003164 Street View is getting right positioned in EuropePromocja na API w kierunku rozwoju

Firmy uczestniczące w uruchomieniu są promowane za jego inicjatywy zostały zidentyfikowane różne zastosowania produktu w turystyce, mieszkaniowych i edukacji, umożliwiając na przykład łatwo znaleźć przedsiębiorstw i lokalnych miejsc o mniejszym rozmiarze.

fotocasa.es jest pierwszy portal nieruchomości w Hiszpanii w włączyć Google Street View do jego obsługi listy właściwości. “Dzięki Google Street View, nasi użytkownicy zobaczą na ulicach, a nawet dzielnice, gdzie umieszczone są domy ich interesie, informacji, które ułatwią decyzję zakupu lub najmu”, mówi Monica Espina, dyrektor portalu nieruchomości: Mónica Espina.

Obok tej kampanii, jest uruchomienie Biuletyn promocyjne z pozycji

Google Maps Street View 
10 wskazówek dla firm i organizacji wykorzystać

Dobry czas dla naszego Hiszpanie środowiska, zobaczymy, co następuje: jeśli chcesz zobaczyć przykłady Street View Włoszech Polecam to blog, który jest jednym z moich ulubionych.

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.