Sprzedaży oprogramowania w Internecie jest łatwiejsze codziennie

Aby prowadzić działalność musi muszą być zintegrowane z czterech elementów w sposób funkcjonalny, co, w marketingu, nazywane są 4P

  • Twórca, który ma Produkt do zaoferowania,
  • Kupujący, który jest w stanie zapłacić Cena dla niego,
  • Sprzedawca, który może sprawić, że produkt Promocja
  • clip image00195 Selling software on the Internet is easier every dayMiejsce służyć jako rynku do transakcji

Dla wielu lokalnych firm, które jest łatwe, ale dla sprzedaży oprogramowania jest trudne, nie dlatego, że nie ma potrzeby i odpowiednich rozwiązań, ale ze względu na warunki rynkowe, w którym wszystkie podmioty gospodarcze są połączone. Przyjrzyjmy się, jak twórcy Regnów rozwiązać tę sytuację na rynku oprogramowania użytkowego.

Twórca. Sprawia narzędzi obliczeniowych masowej rynku, który rozwiązuje klienta wykryty wymóg, to niekoniecznie astralne i łatwy w użyciu. Potrzebuje praktyczny sposób do rozprzestrzeniania jej użyteczność, pokaż wersję testową do udowodnienia wartości zakupu. I oczywiście, osiągać zyski, które nie zastępują neuronów, ale płacą clip image00264 Selling software on the Internet is easier every dayrachunki.

Chciałbym być w stanie zapłacić prowizję za każdego ubezpieczonego sprzedaży, jeśli robią to inni. Tak więc w ten sposób można skupić się na tworzeniu nowych, odpowiedzi na pytania od klientów, którzy zakupili produkt lub od potencjalnych klientów zainteresowanych zakupem.

Kupujący. Ma potrzebę, chce wiedzieć, że istnieje co najmniej jedno rozwiązanie, o przystępnej cenie i które można pobrać jako test, więc może się on upewnić, że to jest to, czego potrzebuje. On także zainteresowany w opinii innych osób na temat narzędzia, kontakty z operatorem dla konkretnych wymaga i że jego transakcja jest bezpieczna.

clip image00348 Selling software on the Internet is easier every dayTo się nazywa RegNow. Biznes opiera się na potrzebach obu. Twórca może zrobić ograniczoną wersję, przesłać go do Regnów nie płacąc za to oferują prowizję i pisać to, co jest konieczne w jego własnej przestrzeni, która może być blog lub tworzone w katalogu. Dla celów sprzedaży on tylko stawia przycisk, który odnosi się do Regnów, więc ten, który można pobrać ze można go używać i jeśli czuje się pewny, że wypełnia swoje potrzeby, będzie go kupić.

Sprzedawca. RegNow nie może dotrzeć do każdego człowieka; operator z jego słabych wizyt nie może sprzedać wystarczająco dużo, więc to jest czas dla organizatorów. Są to ludzie, którzy mają o dużym natężeniu ruchu specjalizujących się w tego typu rozwiązań, które mogą wprowadzić link tekstowy, a najlepiej o tym mówić. To idź do Regnów, zobaczyć produkt, oferta operatora, aby być partnerem w zmiany oferowanej prowizji, a jeśli przyjęta, to nie jest biznes.

clip image00434 Selling software on the Internet is easier every dayTak więc, klient kupuje produkt, sprzedawca, RegNow i operator otrzymać to, co zostało uzgodnione. I wszyscy są zadowoleni, nie ma biznesu.

Jeśli jesteś twórcą i chcą sprzedać swoje oprogramowanie, Zarejestruj się tutaj

Jeśli masz sieci i chcesz oferować produkty, Zarejestruj się tutaj

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.