Sprzedam Nintendo DS Lite w Hiszpanii

Online jest wiele sklepów, w których jest to możliwe, aby kupić technologicznie zabawek, w tym wielu z hiszpańskim wsparcia językowego. Ale koszty wysyłki i warunki gwarancji nie przystosowane do lokalnych ram regulacyjnych, aby się zastanawiać korzyści z tradycyjnych sklepów. Aby rozwiązać ten problem istnieje MicroCubo.com, firma poświęcony bezpośredniej sprzedaży gadżetów i konsumentów online elektroniki fabryki. Będąc założona w Hiszpanii, oferuje korzyści kontekście krajowym, na przykład: nie sprzedawać telefon komórkowy z nieobsługiwanym gniazdka lub nie połączyć dostawców w kraju. Zobaczmy co więcej oferuje MicroCubo: Free shipping zakupów w dowolnym sklepie z siedzibą w Chinach czy USA będzie kosztować minimum 24 dolarów za wysyłkę. Będąc w Hiszpanii, MicroCubo zabiera go do drzwi domu bez żadnej dopłaty, ani to dziwne wydatki o dochodach do kraju. Teraz Nintendo DS Lite jest 90 €, VAT wliczony w cenę, i oczywiście bezpłatna wysyłka. Szybkie Zamówienie Zamiast dwóch lub trzech tygodni, które mogłyby podjąć przesyłkę w innych sklepach, bliskość MicroCubo pozwala im podjąć swoją grę w upływu czasu pomiędzy 3 i 5 dni. Także metody płatności są praktyczne, poprzez pewny LaCaixa bramy z Twojej karty kredytowej lub debetowej z dowolnego banku, a także obsługują Paypal i tam jest nawet sposób zapłaty posłańca po otrzymaniu produktu. Gwarancja zgodnie z prawem Hiszpanii Oprócz gwarancji przewidzianych przez producenta, jako firma z siedzibą w Hiszpanii, Company MicroCubo musi respektować gwarancje prawa 23/2003, zapewnia, że ​​żadna inna firma z siedzibą poza może spotkać. Miejsce: MicroCubo.com

Online jest wiele sklepów, w których jest to możliwe, aby kupić technologicznie zabawek, w tym wielu z hiszpańskim wsparcia językowego. Ale koszty wysyłki i warunki gwarancji nie przystosowane do lokalnych ram regulacyjnych, aby się zastanawiać korzyści z tradycyjnych sklepów.

Aby rozwiązać ten problem istnieje MicroCubo.com, Firma poświęcony bezpośredniej sprzedaży gadżetów i konsumentów online elektroniki fabryki. Będąc założona w Hiszpanii, oferuje korzyści kontekście krajowym, na przykład: nie sprzedawać telefon komórkowy z nieobsługiwanym gniazdka lub nie połączyć dostawców w kraju. Zobaczmy co więcej oferuje MicroCubo:

clip image00289 Buy a Nintendo DS Lite in SpainDarmowa wysyłka

Zakupów w dowolnym sklepie z siedzibą w Chinach czy USA będzie kosztować minimum 24 dolarów za wysyłkę. Będąc w Hiszpanii, MicroCubo zabiera go do drzwi domu bez żadnej dopłaty, ani to dziwne wydatki o dochodach do kraju.

Right now Nintendo DS Lite wynosi 90 €, VAT wliczony w cenę, i oczywiście bezpłatna wysyłka.

Szybkie Zamówienie

Zamiast dwóch lub trzech tygodni, które mogłyby podjąć przesyłkę w innych sklepach, bliskość MicroCubo pozwala im podjąć swoją grę w upływu czasu pomiędzy 3 i 5 dni. Także metody płatności są praktyczne, poprzez pewny LaCaixa bramy z Twojej karty kredytowej lub debetowej z dowolnego banku, a także obsługują Paypal i tam jest nawet sposób zapłaty posłańca po otrzymaniu produktu.

Gwarancja zgodnie z prawem Hiszpanii

Oprócz gwarancji przewidzianych przez producenta, jako firma z siedzibą w Hiszpanii, Company MicroCubo muszą respektować gwarancje prawa 23/2003, zapewnia, że ​​żadna inna firma z siedzibą poza może spotkać.

Miejsce: MicroCubo.com

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.