Home > Son olarak geri Manifold en dersten

Son olarak geri Manifold en dersten

Bu hafta bizimle istifa etti ile projede için bir yıl oldu mükemmel bir teknisyen sonra, zor oldu, ben o belediye kullanımı için Manifold üzerinde vermek için gittiğini seminerler yapmak zorunda. Aynı zamanda iki yeni yedek öğretim hazırlamak gerekir.

İlk atölye üç hafta önce bir MicroStation yorum, ama aynı zamanda AutoCAD ile bazı denklik göstermek için dahil, bu hafta biri Manifold Sistemleri ithal edilecek MicroStation coğrafya içinde hazırlık tabanlı veri geçiş olmuştur.

İyi numaraları:

İyi numaraları: 10 öğrenci, 1 öğretim, 2 öğretim üyesinin aday ve 4 eğitim günü. Otele transfer araba Projeden ve bazı önizleme seminerin görevleri karşılamayan çünkü huysuz var, biz Sonunda 8 pm birkaç gün sola … çok yararlı oldu.

Ve daha sonra: 6 saat, bir teknisyen, kırsal alan için 1.12 m piksel. Google Earth dahil 10 belediye tüm yüksek çözünürlüklü görüntü indirmek için Dikiş Haritalar kullandım …

Ayrıca 3 saat, bir teknisyen, 34 kontrol noktası. MicroStation Descartes ile indirilen görüntü georeferencing, ve sonra onları birleşti ve şehir ile ilgi bölüme kestik …

Son olarak 2 saat, 10 aktif lisans, 3 teknisyen. Biz Internet’e bağlanmak şekilde CPU bir Siber kafe getirmek ve Manifold CBS lisans aktif hale getirmelisiniz …

Kötü numaraları:

Alanı, zayıf elektrik güç dağıtım sistemine sahip günlük enerji başına en az 4 kez gitmişti ve yerel bir santral olmasına rağmen tüm makineler pil yok … MicroStation otomatik kurtardı ama Manifold ile birden fazla 40 dakika kayıp bir kazanç genellikle tasarruf değil çalışır.

Aşağıda:

Bu ders Çalıştayın sonucu yer isimleri için 1:50,000 pafta ve sokaklar, nehir ve akarsu çizmek için indirilen görüntü kullanılarak yapılması gerekiyordu yollar ve hidroloji haritaları yaratmaktadır, bina verileri amaçlanmıştır. Biz MicroStation Coğrafya kullanarak bunları oluşturmak ve sonra topoloji ve düğümler bağlantı temizlik yoktu; nihayet toplu dönüştürücü kullanarak ayrı düzeyleri ve v7 için v8 dönüşüm “çit dosya” ile ihraç edildi … Enrique Iglesias gibi tüm dini bir deneyim söyleyebilirim.

Biz topografik katmanı, kadastro ve toprak oluşturmak için umut zaman sonraki ders üç hafta içinde yapılacaktır. Ayrıca, Manifold ile analiz uygulama ve veri yönetimi yapılabilir.

Son olarak son ders yönetim katmanları, dizin ve ders IMS hizmetleri, çıkış düzenleri ve gvSIG, AutoCAD Map ve Bentley Harita ile veri alışverişi oluşturulması yayınlanması ile içermelidir ne görüntüleri yer alacak.

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.