SodelsCot, lepiej do konwersji tekstu na dźwięk

Używam go od dłuższego czasu, i mimo że testowany z innymi, jest to jeden z najbardziej praktyczne i ekonomiczne widziałem w celu czytania partii bez zmęczenia wzroku.

Tekst na dźwięk

Gdy masz długi tekst do przeczytania to rozwiązanie jest po prostu super. To tylko wymaga, aby zaznaczyć tekst, zrobić Ctrl + C i program zaczyna mówić pełną treść z głosem i językiem, które wybrałeś. Jeśli chcesz, aby zatrzymać go podczas dokonywania poprawek lub adnotacji, to oznacza tekst, przemawia i trochę wstrzymać lub kontynuować klawisze pozwalają kontrolować (Ctrl +1 i Ctrl +2). Istnieją także inne klucze do przodu lub do tyłu pewną ilość słów.

To jest bardzo dobry także dla wiedząc, jak piszesz, ponieważ przyczynia się do poprawy interpunkcji zwykłą intuicją. Nie zastępuje gramatyki i pisania, które są niezbędne w tym życiu, ale sam głos Hiszpan spada na ziemię, gdy akapit jest zbyt długi i staje się irytujące, jeśli nadużycie krótkich paragrafach przeplatane przecinkami. Taka sama sytuacja występuje, gdy złe Pisownia z nieprecyzyjnego słowa nie są wykrywane przez słowo za korektorem, ponieważ są one ważne w oprogramowaniu.

clip image00125 SodelsCot, the better to convert text to audio

Może być również interpretowane jako wpisaniu, zwykle na końcu ust.

Tekst do AVI

Jest to możliwe do konwersji pliku tekstowego do pliku. Avi lub mp3 w jednym skoku, to tylko wymaga poszukiwania pliku, a program przekształca ją. To ma swój czas, ale to jest praktyczne czytać duże pliki podczas jazdy, na przykład, można pobrać “Tajemnica kapitału”, ukryta do avi, zapisać na płycie CD i tak, że słuchasz jej w tej długiej podróży 5 godzin zamiast wydawać, że album Camilo Sesto, które mogą być nawet smuga i zostawił ci trochę kultury po raz czwarty.

Najnowsza wersja może odczytać następujące formaty plików:

  • txt
  • doc
  • docx
  • xls
  • pdf
  • rtf
  • xls
  • wps
  • m.in.

Wśród ulepszeń w wersji 3.7 nie jest edytorem tekstu, co jest dobre dla celów konwersji tekstu w avi, ponieważ jest prawdopodobne, że robi pewne podstawowe zadania, takie jak wyszukiwanie i wymianę lub kontroli startu i pauzy oraz od wersji poprzedniej.

Również z poprzedniej wersji wspiera tworzenie słów z innego języka, tak, że będziesz wymawia je dobrze, w tym słowa pisanego i wymawia jak to usłyszałem. Obsługuje technologię Loquendo z głosów w około 20 różnych językach.

Pobierz SodelsCot

Te narzędzia mogą być wiele, od czytania w języku hiszpańskim, nauczyć się pisać, ćwiczenia poprawnej wymowy w języku angielskim, tworzenia audio z tekstami itp.

Możliwe jest pobrać wersję próbną przez 7 dni; pamiętam poprzedniej wersji lewej oszukać zmieniając datę systemu w momencie montażu. Teraz prawdopodobnie wymaga więcej sztuczek z rejestrem edycji, ale faktycznie nie widzę sensu w piractwo bardzo przydatne oprogramowanie, które ledwo kosztuje 30 euro.

W skrócie, jest to dobry sposób, aby inwestować 30 skumulowane rachunki w Paypal. Polecam!!

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.