Home > Şeyler Karayipler’de kaldı nasıl futbol,

Şeyler Karayipler’de kaldı nasıl futbol,

TERCÜME NOTLAR: Bu yazının sonunda bazı yorumları okuyun

Kadın ve ihanetler hakkında konuşmak, geçen hafta sadece Kuzey bölgesinde, Orta Amerika ve Karayipler dünya futbol kupa yeterlilik sonraki aşamaya gidecek kim şüphe ile sona erdi.

clip_image002Ne oldu

Sadece yerleştirdiler pembe banyo gövdeleri için kullanılan bir televizyon sunucusu belirtilen şekilde herhangi bir soruna neden olmadığını Karayipler iki takım karşı bir dava olduğu için Kosta Rika gruptan, bu ve El Salvador neredeyse hayırsever skoru Bu ‘kahkaha grup’ olduğunu.

clip_image004ABD’de grubunda da, Trinidad ve pek ne yazık ki sonunda ithal Honduras antrenörler cehenneme göndermek için diğer şeyler arasında yer bir kararsız süreç arkasında filtre olamaz Guatemala ile savaş vardı Tobago ile birlikte gitti.

Jamaika hindistancevizi bağırsakları güçleri getirdi ve son maçta tehdit yükselmeye başladı çünkü gerçekten zor nerede Meksika grubunda oldu clip_image006sürecine neden olan Honduras ve Meksika.

Sonunda zafer o grubun üst bırakarak, son oyunda Meksika yendi ve bir sonraki tura geçti Üç dışında bırakılmak kadar kötü olmasına rağmen o Honduras oldu … seçiminde gurur için çok yüksek o küçük şaka için 4 milyon antrenörü.

Bazı Meksikalılar bunlar için söz Honduras zafer alay, bundan sonra Dünya Kupası kazanan gibiydi video görmekparti biter … ESPN bu Oyunu kaybetmiş gibi Meksika da zarar olduğunu belirtti iddia ediyor kapıcı.

Sırada ne var

Şimdilik takımlar şöyle:

  1. México
  2. Amerika Birleşik Devletleri
  3. Honduras
  4. Kostarika
  5. El Salvador
  6. Trinidad & Tobago

Onlar dördüncü bir Güney Amerika’ya bir play-off için gidecek en iyi üç dünya kupası için sınıflandırmak olacak, hepsini gelecek yıl işgal devam edeceğini altıgen çapraz gerekir. Burada oynanacak on gün yılının ilk altı listesini bırakın.

clip_image008

Tahminleri

-México México olan

-ABD … onları dışarıda kalmak için ekonomik kriz onlar almazsınız hedefleri sorumlu tutulabilir rağmen, zor.

“Üçüncü takımlar Orta Amerika, muhtemelen Honduras ve Kosta Rika ile mücadele olacak … süreceTrinitecos (Trinidad y Tobago) kendi witchcrafts başka bir olun.

Kosta Rika, diğer üç herhangi Paraguay sürpriz sonra, geleneksel ekipleri orada kalacak, çünkü bekleyen birçok fırsat yok güney koni olacak ellerinden geleni yapmaya çalışacağız üçüncü bir taraf, bu yüzden eğer.

Hiçbir şekilde, Biz umutsuzca beklemek zorunda Biz son kez söylediğim gibi bize eğlendirir eğlence bir parçası olduğu için (*) … ah, ben sorunu getirmek. Ve futbol ile ilgili tartışmalar … için bırakılır farkında ile bu Yahoo Answers.

TERCÜME NOTLAR:

(*) Bir socarBu jargon bazı zor durumda çaresizlik ile beklemek anlamına gelir

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.