Home > Sen vardı …

Sen vardı …

TERCÜME NOTLAR: Bu yazının sonunda bazı yorumları okuyun

Kız, bir pirouette yaptı ona doğru döndü, ona yaklaştı, eğildi, ve 34 cm gördüm. Sonra onu, aynı gözleri olduğunu biliyordum …

clip image001238 You were there…Bu ofiste kürek rutin bir gece oldu. U2 seyahat müzik suround ile hoparlörler dahil Chamaco klavye, üzerinde kulağa o günlerde, kulaklık ile, sonunda, orada, Raul Arjona ve onun şampiyonu rutin ritimde başını iki yana salladı; ise Jorge merengues(*) Kabinleri arasında çözülmüştür; 09:00 da yorgun gözleri fotoğraf yorumlamak ne olabilir vectorize çalışırken kadar ötesinde, herkes batıyordu.

Ama bu özel bir gün oldu, milli futbol takımı daha-başka bir oyun oynadıveya daha azBildiğiniz-asla, Böylece en revelers Palmerola sarışın kızların seçilen alanda, var, bozguna görmek için bir gece bar geçerek, hafta değiştirmek için patron ikna etti. Onu bize eşlik için her zaman ayrı tutulması şefi olarak, sıradışı, ama bir arkadaşım aşırı küstahça olduğu gibi, bu olmamalıdır konularda davetsiz.

Biz, yürüyüş şakalar, Hava alma, zalim, ancak bunun için daha fazla vektör olmaz duygu açısından güzel sol gün-ve gece-. John aşı köpekler günü kamuya açık oturumlar da ıslak haritaların bir,, Raul o oluşturmak haritalar atılır olan aynı bölüm, söyledim kendime aynı ben sadece bana ellili mizah olduğu için gülmeye neden olduğunu, biliyordu.

Biz ruh hali değişti kapıyı geçtikten sonra, dışında bir ev odası gibi görünüyordu bir den, ulaşmak. Bu trans deneyimi vardı çocuk, ile kabul oldu sağlam(*) Girişin adam, dönen ışıkları ile bir salona bir geçit ile götürdüler, merdivenlerden tarafından, üç kişilik, merkezinde dikey bir tüp ve aşırı yatay bir biri ile bir üçgen aşaması için koltuklarda oturan insanlar. Biz için ödenen Mosto Şirket (**) Özel hileler için bazı plastik levhalar içeren bir soğuk tava, içinde.

Oyun, sıkılmış. Ikinci yarının ortalarında, seçimi 1, ve birkaç yaşam belirtileri ile yenilgi 4 ediliyordu. Aşırı bir aşamadan sonra, bir moderatör bu baharat parti zamanı olduğunu açıkladı. Hemen çubuğunda yığılmış insanlar, BonJovi şarkı gelen arka plan ile ilgisi olmayan bir hızda yüksek sesle alkış başladı. Ve böylece, tek tek, benzer bir rutin ile üç kız, her geçen edildi. Kızlar 4-inç platformlar ve kışkırtıcı bez ile giyinmiş. Iyimser bir şarkı, daha sonra ışıklar aşağı gidiyor ve alkışlar temposuna için kız sol romantik bir şarkı, daha, az giysi, bazı umutsuz ilk niyeti de ilk plastik levha harcanan süre.

Ama dördüncü kız ulaştığında, resim değişti. Kız gittiğinden beri tarafında Arkadaşım, biraz sinir oldu, o limon aldı ve enerji ile ağzına sıktı, sonra koltuğuna ağırladı ve tapınaklar içinde bazı dişliler dönmüştü görünüyordu. O drooled Pac-man gibi açık ağız, çubuğunda iplik kısrak baktı ile, bir sunulan bir havlu ile kurulayın adam(***) Diğer köşesinde, ve böylece o kusursuz şıklığa sahip, Carlos Vives şarkı geçirdi.

Ben ıslak mermer gibi camsı, ardından seğirdi, Garfield gibi, yarım arkadaşımın göz kapakları aşağı görebiliyordu. Işıklar aşağı indi ve Def Leppard ölümsüz şarkı başladı: Aşk ısırıkları.

Aşk yaptığınızda, aynaya bakmak mı?

Eğer kim sanıyorsun, bana benziyor?

Turu başladı gibi o en kısa sürede dişlerini, reklam yerleştirilen çünkü Ama duygusu, hemen tat değildi, güneybatı teğet onun uygun salladı ki, daha bir salıncak zaman ileri ve geri gidiyor gibi görünüyordu ve küçük de tepki baş hareketleri. Bir sırt çantası ve dizüstü hayatta kalmak için endişeliydi tüm vardı anılarını üniversite bu ilk yıl uçan olmalıdır.

Yalanlar söyleyip ve sonsuza kadar olduğunu söylüyor musun

Ve sonra, o belki bu ömür boyu ipotek önce, eski bir aşk anma getirdi, bu gözlerde tanıdık bir yüz görüyordum izlenimi vardı. O gözleri ve getirdiği gizli bir gülümseme vardı, o elbiselerini yavaşlama olduğunu bilmek biraz özen –ve onu-aldı uzak bir kilometre taşı için, Endüstri Mühendisliği bu yapı arkasında bir kalp atışı, kadar GLONASS takımyıldızı yörünge olarak değil olarak taşıyıcı faz yakalama gibi kapatın.

Iki kez düşünmek ya da sadece dokunmak ‘n’ görüyorum

Gözleri keskin tatili iplik, ama değil eşkenar sırtın 10 metre, çok daha fazla oldu. Sonra o tüylerim diken diken olarak, yine epidermis, bir başka, bir tabaka ayrıldığını gibi hissettim. Kız rüya gibi nitelikleri gösterirken, alkış geliyordu ve o etrafında terli tüp içinde asılı. Muhteşem!

Seni çok fazla bebek dokunmayın

Size Cos aşkı beni deli sürücü olabilir

Kız, earwig kapalı tek elle hayatını kapsayan, ona döndü, o, yaklaştı eğildi ve 34 cm gördüm. Ben o zaman onu, aynı gözleri olduğunu biliyordum dair yemin edebilirim, kız da vurmak gibiydi, diye emekli ve onu göstermek döndü. Sonra yorgunluk kadar gözlerini takip, o kadar o olabildiğince uzakta eğildim ama mesafe hiçbir şey yapmadı ama fotogrametrik görünümü kolaylaştırmak ve son olarak bir çekmece gibi çenesini düştü.

Ben bu aşk bunu yapmak yolu olduğunu düşünmüyorum

Havaya eritmek için görünüyordu delici görüşlerin bir çift sonra, o seyirci memnun etmek için bir hareket yaptı, şarkı bitiremedi, döndü ve standları yürüdü. Kamu yarısı üzerine bağırdı, ama o tarafından yardım ediliyordu scorekeeper, Kim onu ​​üstleri, o kaldırmak olabilir sadece onlar verdi ve çubuğun bir ucundan taşıdı. Animatör, her şeyi sakladı tüm kızlar için ilk çağrı yaptı ve büyük Pamela talep alkış istedi.

Bunu kırmak için karar Yani orada olmak istiyorum yok

Aşk ısırıkları kanamaları seviyorum – benim kneeds için bana getiriyor

Aşk hayatını ölür aşk – bu hiç de sürpriz değil

Aşk aşk yalvarır yalvarır – ben gerekenler

Kız, yan düştü onun gözlerinin içine baktı, onun elini tuttu ve onu yanağına bir öpücük verdi ve nefesini altında bir şey fısıldadı. Sonra gitti. Ben bir gözyaşı beşte üçü, ben, şaşkın şaşkın ve düşünmek tam olarak bilmiyordum oldu onun güzel gözlerinde görebiliyordu. Kesinlikle kimse aniden bir gece yürüyüş çok daha kısa mesafeler bilmek gibi bir çift göz 34 santimetre mesafede olduğunu Arkadaşıma Gönder bilir.

___________________________________________________________

clip image003130 You were there…

Yıllar sonra o ikna itiraf scorekeeper o gece kız taşımak. Ben yılda değişmedi onun Facebook durumu, okumak kadar bana daha fazla ayrıntı söylemedin.

O gece, sen de oradaydın. Gözlerini, dudaklarını, orada vardı. Bu gülümseme, dövme, ter oldu, sen de oradaydın.

Sizin gülümseme, güzel,, Sabah sevimli, tekrar gözlerini gördüm ama senin değildi. Orada değildi.

Sadece her yerdeler.

TERCÜME NOTLAR:

(*) merengue: Bu bir Tropikal Orta Amerika ritmi.

(*) sağlamBu İspanyolca jargon popüler bir kelime: ‘gorilón’ sağlam adam.

(**) Mosto ŞirketMosto alkollü içeceklerin hazırlanmasında elde edilen bir sıvıdır. En yaygın Mosto şarap yapmak için üzüm yapılır.

(***) adamBu İspanyolca jargon anlamına gelir bir kelime: ‘chavo’ genç bir adam.

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.