Home > Satelitarne zdjęcie na pulpicie … w czasie rzeczywistym

Satelitarne zdjęcie na pulpicie … w czasie rzeczywistym

Dla tych maniaków na pogodę i chcę wiedzieć, czy na drugim końcu świata jest dzień czy noc … to jest to aplikacja po prostu fajne (Hiszpański Idiom: ‘chuparse los dedos “).

Chodzi o Pulpit Ziemia, Która przekształca komputer stacjonarny do widoku z satelity. Choć może się to wydawać uproszczone zdjęcie, zobaczmy jego wydajność i jestem pewien, że więcej niż jeden, po przeczytaniu postu, będzie go przetestować, nawet czy co mówię jest prawdą

Obraz w tle

clip image00127 Satellite image on your desktop… in real timeZamiast być prosty obraz, można go ustawić, co nazywają “Obraz dnia“, W którym można zdefiniować rok za miesiąc, a to pokazuje zmiany, które występuje w okresie zimowym na szerokościach geograficznych w pobliżu bieguna.

Chcę zobaczyć to zdjęcie po prawej stronie, która pokazuje różnicę między styczniem a sierpniem.

Nie ma innej opcji, z który pokazuje batymetrycznego Oceanie w odcieniach, a jeśli jest w lewo opcję “auto wybrać datę zgodnie“To jest do daty w systemie operacyjnym.

Dzień czy noc

clip image00220 Satellite image on your desktop… in real timeNastępnie w “Obraz noc“Opcji, można ustawić wyświetlanie oświetlenia słonecznego, który odpowiada komputera czasie. Można określić inny GMT.

Istnieje też możliwość, aby określić, czy ciemny jest postrzegany jako prosty cień, z świetle księżyca lub w świetle nocnej miast.

Atmosfera w czasie rzeczywistym

clip image00312 Satellite image on your desktop… in real timeWtedy, wśród najbardziej interesujących opcji, można ustawić wybór zobaczyć chmurę z ponad 10 Atmosfera Wskaźnik źródeł informacji i ustalenia minimalnej lub maksymalnej gęstości.

Aby skonfigurować źródła danych opcji, po zainstalowaniu wystarczy zastosować kliknij prawym przyciskiem na ikonę paska zadań i wybierz “aktualizacje Chmura. “Można również określić, jak często ma obraz do aktualizacji, to ustawienie może być od 3 do 24 godzin.

Aha, i udowodnić, jak bardzo prawdziwe jest to, zobacz porównanie zdaniem atmosfera Google Earth i pulpitu w obraz.

clip image0049 Satellite image on your desktop… in real time

clip image0057 Satellite image on your desktop… in real time

Po prostu wspaniale! I wyobraź sobie, to może być bardzo przydatne podczas huraganów sezonów tylko wiedzieć, czy Txus już spała ;).

Wiem, moje biurko jest pełna dokumentów i mój panoramiczny monitor wydaje się wspaniałe.

Idź do Pulpit Ziemia

Via: Geek Punkt

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.