Home > Różnice Wersja między Urzędem MobileMapper i Biuro MobileMapper 6

Różnice Wersja między Urzędem MobileMapper i Biuro MobileMapper 6

W poprzednim poście mówiliśmy o pobranych danych z urządzeń Magellan i powstaje konieczność wyjaśnienia w różnych wersjach pakietu Office MobileMapper.

Biuro MobileMapper 6

Jest to oprogramowanie, które przychodzi, kiedy to kupił MobileMapper 6, to jest nowy program, który właśnie idzie przez 1.01.01 wersji

clip image001225 Version Differences between MobileMapper Office and MobileMapper 6 Office

Narzędzie to nie ma to, że można go zarówno być zainstalowane na pulpicie, lub w tej samej GPS “w systemie operacyjnym Windows Mobile. Dzięki temu może być wykonane bezpośrednio po zakończeniu obróbki w urządzeniu, w dziedzinie.

Wadą które widzieliśmy jest to, że nie ma możliwości eksportu, instrukcja mówi to, ale nie ma żadnego przycisku, który pozwala pracuje z wyjątkiem danych z plikami kształt, który może być po przetworzone, utrzymując je w ich pierwotnej lokalizacji . Oczekuje się, że te funkcje zostaną dodane w nowszych.

Projekty w tym mają. Mapę rozszerzenie, i są proste pliku zewnętrznego odniesienia, bo jak. MMX lub. PRJ, wyświetlanie danych w różnych trasach.

Oprogramowanie to można pobrać z ftp jest w Ashtech pod tym linkiem

 

 

Mobile Office Mapper

To jest tradycyjna wersja, to jest oprogramowanie PC, który przyszedł od genetycznie zmodyfikowanych wersjach Pro i że z Promark3, wchodzą w 3.4a wersji. Jest kompatybilny z urządzeń takich jak telefony Mapper Pro 6,52 6,56 i 7 x.

clip image002159 Version Differences between MobileMapper Office and MobileMapper 6 Office

Korzyści z tego są w ich zdolność do pracy z danymi w programie AutoCAD / Microstation (DXF), także na podstawie danych z MapInfo (MIF), ESRI (shp) i Excel (csv) lub mapach (MMW). Można to zrobić na przywóz lub wywóz.

Wadą jest to, że, podczas gdy MM6 działa bezpośrednio na plikach kształt, w swoich adresów, import MMO im, aby wyeksportować je ponownie, gdy po przetworzeniu. Jest prawdopodobne, że funkcje te istnieją już w nowych MM6 wersji pakietu Office, ponieważ to jest bardziej wydajny i niedawny rozwój.

clip image003120 Version Differences between MobileMapper Office and MobileMapper 6 Office

Możliwe jest również, z tego do tworzenia map w tle, które zawierają danych wektorowych (DXF, SHP, MIF), a także rastrowych, w tym. Ecw i. Tiff. Mapy te tła mogą być wysyłane do GPS z programu, lub skopiowane na kartę pamięci SD.

Projekty w tym mają. MMJ (mobilne biuro odwzorowujący plik Job), w odróżnieniu od pierwszej, zachować wszystko w utworzonych danych. Czy posiada edytor listy podmiotów, z którymi można edytować danych tabelarycznych dotyczących importowanych plików, a to może być również przechowywane z rozszerzeniem. MMF.

Można ją pobrać ze strony tych w Ashtech pod tym linkiem

Z tym mam nadzieję, że różnica została wyjaśniona.

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.