Różnica między obrazami Google Earth Pro i Google Earth bezpłatnym

Istnieje wiele mitów na temat tego, ponieważ tacy, którzy twierdzą, aby zobaczyć nagie kobiece sąsiada brązujący do tych, dla których nie ma różnicy między wersjami. Zobaczmy, czy możemy mówić z tematu z kilkoma przykładami:

1. Tak, jest różnica w rozdzielczości

Co się dzieje, jest to, że różnica w rozdzielczości jest dla celów wyjściowych, czy przeglądanie zdjęć nie zauważysz różnicy, ale jeśli zapisać rozmieszczenie jako obraz JPG lub wydrukować większy zasięg, możesz zauważyć.

To jest przykład z jabłkiem, jeśli zapisać obraz na wysokości 130 metrów, zauważył, że nie ma różnicy. Zdjęcie po prawej jest z Google Earth Pro, znaki wodne są z powodu wersji próbnej, podczas otwierania tego samego okna w wersji wolnej Google, do dziwnego powodu ma ona niewielki obrót. Przypuszczam, że jest to jeden z trików, które Google używają, by oszukać ludzi.

clip image001100 Difference between images of Google Earth Pro and Google Earth free

clip image00268 Difference between images of Google Earth Pro and Google Earth freeSpójrzmy teraz, co się stanie, jeśli odejście na wysokości 11,45 km, przy zapisie obrazu z darmowej wersji, plik mierzy zaledwie 800 x 800 pikseli. Po zapisaniu go w wersji Pro, dostaje się kartę, aby wybrać rozdzielczość, do 4800 pikseli.

Na pierwszy rzut oka te dwa zdjęcia wyglądają tak samo, ale zwrócić uwagę na społeczności miejskiej wskazanym w żółtą strzałkę.

clip image00351 Difference between images of Google Earth Pro and Google Earth free

Jeśli podejść należy zauważyć, że istnieje różnica rozdzielczości, A różnica jest jaśniejsze, jeśli mam w pobliżu poziomu bloku oznaczonego w polu.

clip image00437 Difference between images of Google Earth Pro and Google Earth free

I to się nazywa rozdzielczość wyjścia, aby zapisać ten obraz do tej rezolucji z darmowej wersji, że to zostało wykonane mozaikę 7 x 7, co odpowiada 49 screenów, które muszą być połączone. Albo, oczywiście za pomocą mapy Stitch z których można go pobrać w mozaice.

clip image00523 Difference between images of Google Earth Pro and Google Earth freeTo samo stosuje się w przypadku drukowania; wyobrazić chcesz wysłać przez ploter, na papierze fotograficznym, obraz społeczności miejskiej. To jest dosłownie niemożliwe przy użyciu darmowej wersji, w wersji Pro to zrobić z wielkim sukcesem.

2. Podstawa obrazy ‘jest taka sama

Obrazy pomiędzy wersjami są takie same, w którym nie ma wysokiej rozdzielczości, nie są. Bez względu na wersję Google Earth masz.

3. Co jeszcze znajduje się 400 dolarów?

Przy zakupie licencji na Google Earth Pro można go otworzyć plików, takich jak:

  • ESRI. Shp
  • . Txt /. Csv
  • MapInfo. Tab
  • Microstation. Dgn
  • . Gpx
  • ERDAS. Img
  • ILWIS. Mpr. Mpl
  • Między inny …

Inną ważną cechą jest to, że można thematize mapy w oparciu o kryteria i stosować szablony.

Tutaj można pobierz Google Earth Darmowa wersja

Tutaj można Pobierz Google Earth Pro, Trial na 7 dni.

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.