Home > Remis na linii na Google Maps

Remis na linii na Google Maps

Wyobraźmy sobie, że musimy wysłać klienta odręczną mapkę, aby mógł go zobaczyć w trybie online lub w jego Navigator GPS. Na przykład, jeśli mamy działkę na sprzedaż z drogi, aby dostać się tam i jego drogi na wskazania. Innym przykładem może być obszar widoku satelitarnego MODIS od tego dnia, że ​​mamy nadzieję, że do ładowania w naszym programie mapowania.

Najprostszym byłoby wyciągnąć go na Google Earth i wysłać zapisany plik KML, ale jeśli chcemy korzystać z danych w tle, takie jak MODIS zdjęć, OSM lub pola widzenia Google Maps, na pewno nie jest to takie proste.

W tym GPS Visualizer ma bardzo praktyczne bezpłatną usługę, która pozostawia nam pracować online, szkice obszaru typu, drogi i punkt. Następnie plik można zapisać w pliku KML lub GPX.

clip image002160 Draw on line on Google Maps

Aby rysować powierzchnię Musimy tylko elementy znaku, może być zmienione z ulicy i aby je zamknąć należy kliknąć na pierwszy punkt. W przypadku trasy, kliknij na ostatnim punkcie, na końcu pojawia się opcja, aby wprowadzić nazwę Obrys.

W tle, może być wybrany Google Maps w wersji satelitarnej hybrydowych obrazów lub terenu. Może być również umieszczone:

  • Otwórz ulic
  • Codziennie MODIS
  • Blue Marble
  • Landsat 30m

W krajach o więcej informacji, zobacz również:

  • USGS topo, antena + G
  • OpenCycleMap topo.
  • NRCan Canadian service.

Ponadto, obok wyboru tła można wybrać wartość procentową przezroczystości, że w przypadku w 100% powinno to pokazać wyciągnąć mapę. To jest najlepsze GPS Visualizer, Że, gdy warstwy zostały zakończone, można go zapisać jako plik KML do oglądania na Google Earth lub GPX do załadowania na urządzenia do nawigacji GPS.

clip image003121 Draw on line on Google Maps

W niektórych przypadkach, zablokowane pop-up mogą zakłócać podczas zapisywania plików. W zależności od przeglądarki, musisz pozwolić pop-upy, które mają być wyświetlane na przykład używam Google Chrome.

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.