Przygotowanie do mojej podróży do Houston

Wczoraj było kolejne takie zaproszenia wypełnione z wielką satysfakcją, gdy wymienione są opłacane koszty podróży i pobytu. Więc jestem … szczęśliwy, choć życie nie zawsze uśmiechy, Google Earth, Google Search i AdSense daje dobre czasy do pieprzonego bloga jako Geofumadas.

Będę przez Houston w tygodniu od 6 do 14 czerwca do otrzymania szkolenia na temat technik inżynierskich stosowanych do budowy … jak w amerykańskim stylu nie.

clip image00153 Preparing for my trip to HoustonW Stanach Zjednoczonych i Kanadzie Wykorzystanie drewna dla celów budowlanych jest bardzo różne od tego, co dzieje się w krajach tropikalnych, gdzie na konstrukcje żelbetowe dominuje i wypełnieniu przestrzeni stosuje się bloczki betonowe, cegły z gliny i zaprawy cementowej. Częściowo dlatego, że istnienie tych materiałów w tych obszarach jest bogata i obsługi, ponieważ praca nie jest droższe w porównaniu do USA, co doprowadziło do industrializacji drewna i metalu do punktu, w którym pracy sprowadza się do prostego montażu elementów prefabrykowanych z wysoki poziom ochrony ekologicznej.

Snavely Las to jeden z tych przykładów, firma ta przekracza stuletnie i oglądanie produktów można zauważyć, że produkty, wykraczają daleko poza proste drzwi i profile. Wśród produktów inżynierii są otwarte belki duszy, belki, słupy i różne konstrukcje drewniane w połączeniu ze stalą.

W ten sposób możliwe jest uchwyt czyści do 20 metrów światła z impregnowanego drewna przed ćmy, chemicznych, a nawet pożaru. Oczywiście, to musi zapewnić ich, bo tornada uczynić je owsiankę w mgnieniu oka, więc trzeba to zrobić ponownie.

clip image00237 Preparing for my trip to Houston

Interesujące jest to, że dom z dwóch pięter i 14 pokoje z płyty fundamentowej oraz przygotowanego przez dobrego rzeczoznawcę i zgodnie z projektem, może być zbudowany pierwszy, w ciągu zaledwie 6 dni ramy i 10 dni, całkowicie gotowa do użytku . Tylko przeszkoleni z 6 osób … po prostu brzmi niesamowicie i jest to jeden z manewrów, że spodziewać się tam.

Dla produktów Simpsonowie “, włącznie są potrawy, które można włożyć do baru AutoCAD do pracy swoje produkty podczas TrimJoist szablony zachowuje do dyspozycji swoje katalogi z plikami w formacie DXF do pobrania.

clip image00321 Preparing for my trip to Houston

Tutaj mogę dodać linki interesów w tej sprawie muszę poznać przed rozpoczęciem podróży, że nie będzie wygłupiać się (Hiszpański Idiom: “papear”, tracić czas, bo nic nie wiem).

http://www.lpcorp.com/

http://www.anthonyforest.com

http://www.rosboro.com/

http://www.trimjoist.com/

http://www.pacosteel.com/

http://www.strongtie.com/

Na razie, kupić tani lot i przetwarzania wizy dla mojego dziecka, który na swoich 10 lat zasługuje na rundę tam.

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.