ProgeCAD, inna alternatywa dla programu AutoCAD

clip image00147 ProgeCAD, another alternative to AutoCAD

ProgeCAD jest tani technologia oparta na IntelliCAD 6.5, który bardzo dobrze może być przyjęty jako zamiennik dla oprogramowania z poziomu AutoCAD.

Zobaczmy co ProgeCAD posiada:

Podobne do programu AutoCAD

Jest podobny do programu AutoCAD zarówno poleceń i funkcjonalność pozwala nie trzeba szkolić techników, którzy opanowali tę platformę. Tak więc działania, takie jak: zarządzanie warstwami, tekst rozsiane, procedur AutoLISP i poleceń zrobić działać tak jak AutoCAD, choć istnieją różne podręczniki i samouczki wideo, z którymi można się nauczyć.

To przekracza w niektórych aspektów programu AutoCAD

ProgeCAD nawet ma kilka rozwiązań, które AutoCAD nie zaimplementowane w najnowszej wersji, takich jak:

  • Obsługuje pliki z programu AutoCAD 2.5 do wersji 2009 wersji
  • Obsługuje redline i znaczniki, więc można zrobić kontrolę jakości plików praktycznymi instrukcjami
  • Przekształca. Plików pdf do dwg.
  • Ma moduł do konwersji raster na wektor
  • Posiada wbudowaną obsługę. Obrazów ECW i jpg2000

clip image00232 ProgeCAD, another alternative to AutoCADIstnieją też inne produkty, które uzupełniają go

ProgeCAD jest w dwóch wersjach: Standard i Professional choć istnieją inne specjalistyczne aplikacje, aby rozwinąć ich potencjał, takich jak:

  • progeEARTHTa wersja jest skierowany do geodezji i inżynierii, która obejmuje punktów kontrolnych poprzez powierzchnie COGO, DTM, kontury obsługi i inne funkcje w zarządzaniu, w tym autostrady topograficznych geometrycznej konstrukcji.
  • progeCAM, Ta wersja jest do mechanicznego projektowania i produkcji
  • clip image00332 ProgeCAD, another alternative to AutoCADprogeOffice, z tym rozszerzeniem można wchodzić w interakcje z programami pakietu Microsoft Office, takich jak tabele przestawne Excel.
  • progeCAD Viewer DWG, Jest to wersja z których możemy zobaczyć, drukowanie, renderowanie, a do redline na pliki DWG od wersji 2.5 do AutoCAD 2009
  • ProgeCAD tłumacze plików, Są to rozszerzenia, które są nabywane oddzielnie w celu eksportu do iz plików, takich jak: Google Earth, IGES, STEP, STL, 3D Studio, cnc, OBJ, a nawet istnieje rozszerzenie do importu punktów z plików tekstowych!.

Niski koszt

Jest to najbardziej atrakcyjne z progeCAD, jako równoważne licencji na wezwanie progeCAD AutoCAD LT Standardem jest około 250 dolarów, a profesjonalny, 399 dolarów.

Istnieją również licencje sieciowe, które mogą być wykorzystane na pływającej postaci i (lub) Portable USB, to idź na 599 dolarów.

Coclusion

Podsumowując, progeCAD jest ważnym rozwiązaniem oprócz tanich możliwości platformy, aby uniknąć piractwa AutoCAD, czy jest to problem z ceną, jest to ciekawe, że można uruchomić na Linuksie i Mac za pomocą technologii Parallels jak wspomniano na stronie, wersja 2009 zawiera interfejs do współpracy z Google Earth.

W przypadku, gdy chcesz wiedzieć więcej, to może być konsultowany progeCAD stronę i pobrać 30-dniową próba że posiada wszystkie funkcje.

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.