Home > Problem 4: Acer Aspire One, nie wysyła Datashow

Problem 4: Acer Aspire One, nie wysyła Datashow

W przypadku Acer Aspire komputerów, połączenie używane do wysyłania do widoku ekranu projektora do zewnętrznego monitora jest kombinacją Fn + F5. To może nie zareagować, a gdy masz 200 ludzi przed, to jest duży problem.

Przyjrzyjmy się, jak go rozwiązać.

Jeśli wszystko jest w porządku

Jednym z głównych powodów jest to, że tylko są naciskane klawisze, tak jak byś z innego laptopa i mamy wrażenie, że nic się nie dzieje. Albo nie są używane inne klawisze, czasami F5. Musisz nacisnąć niebieski Fn klucz, a następnie F5, Ale nie zwalniając przycisku funkcyjnego, aż pojawi się menu fly out, co pozwoli Ci wybrać to, co chcesz, aby wysłać:

clip image001207 Problem 4: Acer Aspire One, does not send the Datashow

    • Pierwsza ikona oznacza, że ​​nie wysyła nic, więc po zwolnieniu klawisza Fn, że nic nie robi.
    • Drugi wysłać do drugiego monitora, pozostawiając na stanowisku także w laptopie. Wadą tej opcji jest to, że nie można mieć w wyższej rozdzielczości niż obsługiwana przez komputer przenośny.
    • Trzeci wysyła tylko monitor zewnętrzny. Jest to idealne rozwiązanie, jeśli zewnętrzny monitor i chcesz mieć wyższe rozdzielczości nie obsługiwane przez laptopa.
    • Czwarty wysłać tylko do projektora, w rozdzielczości 800 × 600

Jeśli coś jest źle skonfigurowane.

clip image002143 Problem 4: Acer Aspire One, does not send the DatashowCzasami zdarza się, że niegrzeczny złamał coś, zwykle otwarciemsconfig stara się poprawić szybkość uruchamiania.

Z tego, co robimy:

Start> Uruchom> msconfig> OK

clip image003104 Problem 4: Acer Aspire One, does not send the Datashow

Jedziemy na kartę Uruchamianie i zaznacz opcję QtZgAcer. My go aktywować, a następnie wybierz Dobrze, System będzie wymagać ponownego uruchomienia komputera.

Po ponownym uruchomieniu urządzenia, to nie powinno być problemu ponownie.

Kiedy to zmienić, mamy wiadomość, że przypomina nam graliśmy boot konfiguracji. Musimy włączyć opcję nie pamiętam go ponownie.

Inne dziwne przyczyny trzeba będzie się z, jeśli projektor nie jest podłączony do odpowiedniego portu (niektóre wprowadzają dwa) lub jeśli jest to pół przestarzały i wymaga restartu rozpoznać urządzenia.

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.