PowerCivil dla Ameryki Łacińskiej, pierwsze wrażenie

Mam już zainstalowane to zabawka, o której mówił wczoraj, mam na myśli V8i 8.11.06.27 wersji.

Jako wejście podnosi panel, w którym koncentrują się wszystkie możliwości. Na dole znajdują się następujące zakładki:

  • Powierzchnie
  • Geometria
  • Preferencje
  • Drenaż
  • Topografia
  • Szablony
  • Korytarze
  • Modelators pracy

Każdy z nich ma menu skrótów w panelu po lewej stronie, jak jeden Jestem pokazując na obraz i prawym okienku ma rozmieszczenie wybranego obiektu.

clip image001221 PowerCivil for Latin America, first impressionclip image002155 PowerCivil for Latin America, first impression

Zatem przykład pokazuje, że jestem na powierzchni karty, z mojego wyboru na obszarze zwanym Original, a na prawej wyświetlane są takie rzeczy jak ilość punktów, trójkąty, linie nieciągłości, itp.

W górnym polecenia menu w funkcji pojawiają się jak w przykładzie przedstawionym na Kanalizacji, gdzie jest pokazane opcje wyświetlania, tworzenie, edytowanie danych obliczeń itp.

Ogólnie rzecz biorąc, w porównaniu z dyspersji GEOPAK i smaków inwazji “, wydaje się bardzo dobry, więc to musi być sprawdzone, czy wszystko tam jest.

Starałem się zasymilować Autodesk logiki Civil 3D i jest bardzo różnią się pod względem menu.

clip image003116 PowerCivil for Latin America, first impressionNa to, że Prospector i ustawienia karty oddzielne szablony obsługi.

Reszta jest bardzo podobna, a to, co oba programy wydają się być prawie takie same. Myślę, że to wielka zaleta, że ​​w Civil 3D panelu można powiesić na końcach, a PowerCivil jest pływające, chociaż oba mogą być regulowane w rozmiarze.

Podczas odtwarzania zobaczymy jak zrobić z PowerCivil warstwic i ćwiczeń przyrównania “, które zostały opracowane kilka dni temu.

 

Rozwiązanie problemu bibliotek

Jako wejście wzbudził pół-Estrange błąd:

Błąd ładowania ustawień regionalnych zasobów bibliotecznych, gpkSiteString.drx

clip image00483 PowerCivil for Latin America, first impression

To jest łatwo rozwiązać na drodze:

C: Program Files Bentley PowerCivil bin InRoadsGroup musi to być co najmniej foldery 1033 i 3082, jeżeli jedna z nich nie istnieje, to jest tworzony i kopiowane wszystkie pliki do tego folderu.

Z tym, że został rozwiązany, w moim przypadku to przyszło z folderu o nazwie 1034, mogłem zmieniona, ale wolałem jechać.

.

Są DRX które są przypisane do uruchomienia na opracowanych narzędzi do czas pracy wersja. Dla PowerCivil, to jest tak, ponieważ działa jak niestandardowych InRoads, zbudowany na MicroStation VBA.

clip image00549 PowerCivil for Latin America, first impressionPodsumowując, myślę, że to dobre dostosowanie i koncentracja InRoads i funkcji GEOPAK. Ale czy to działa w logicznej formie projektów rozwojowych, zobaczymy później.

 

Podobne posty:

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.