Porównawcze dostawców hostingu

Przychodzi czas, kiedy o blogu z Blogger lub WordPress.com znudzi, więc skok do płatnego hostingu WordPress lub przekierowanie do domeny jest nieuniknionym krokiem.clip image00139 Comparative of Hosting Providers

Istnieje wiele dostawców hostingu, wielu z nich bardzo dobra i dokonać porównania nie są wiele lepsze rozwiązania niż WebHostingChoice. Przyjrzyjmy się, jakie rzeczy można zrobić z tej usługi:

1. Porównania

Jest to jeden z najciekawszych aspektów Web Hosting wyboru, bo jak sama nazwa wskazuje, ma na celu zapewnienie hosting Opcje. W panelu na stronie głównej znajduje się tabela z różnymi dostawcami posortowane według rankingu zależy od głosowania wykonane przez użytkowników.

Również w tej tabeli są interesujące dane takie jak cena, koszty, konfiguracji domeny, przepustowość pamięci miejsca, gwarancji zwrotu pieniędzy. Powinny one być wystarczająco dużo danych do podjęcia szybkiej decyzji.

clip image00229 Comparative of Hosting Providers

2Powszechnie stosowane usługi

Dla użytkowników bardziej wyspecjalizowanych są szybkie wyszukiwania z których można znaleźć dostawców według podstawowych usług zazwyczaj oferowanych przez większość dostawców usług, takich jak:

  • Serwery systemu operacyjnego (Linux, Windows)
  • Obsługiwane języki (PHP, Perl, Pyton, JSP, Java)
  • Silnik bazy danych (MySQL, MS SQL)
  • Hosting odsprzedaży
  • Blog Hosting
  • Hosting treści dla dorosłych
  • Usługi specjalne (przednia strona, na żywo, e-commerce, dedykowane IP, rejestracja domen, listy dyskusyjne, itp.)

3. Wyszukiwania na żądanie

Dodatkowo ktoś może dokładniejszy sposób wyszukać porównać z usługi, która jest płatniczej teraz i wiem, co alternatywy, między tym można to zrobić tak:

Chcę dostawcę, który zapewnia mnie minimum 25 kont FTP, 10 subdomen, o przepustowości co najmniej 2 GB, nie może przekroczyć 12 dolarów miesięcznie, które posiada wsparcie dla Paypal i nie tylko zawiera tylko Python, ale także C + + …

clip image00317 Comparative of Hosting Providers

Zdecydowanie, to doskonały wybór przy wyborze po raz pierwszy hosting lub zmieniły się od tego już mamy.

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.