Pomóż znaleźć Ashley, jeszcze raz?

UWAGI tłumaczenie: Proszę przeczytać kilka uwag na końcu tego postu.

To jest adres e-mail, że jest tam, gdzie ktoś traci córkę … ale wyszukiwanie w Google, Widzimy, że to stara sztuczka, która została po raz pierwszy rozpowszechnione Maj 2006.

Zdarzyło mi się przez niewinny, po prostu, kiedy byłem gotowy pójść na spacer z moich dzieci, jeśli nie przez Txus, któremu zawdzięczam tyle szkoda, ale wdzięczność za nie znalezienie 20 komentarzy w godzinach popołudniowych.

clip image001285 Help to find Ashley, again?I choć dziś jest święto tutaj, ponieważ w efemeryd tego stronie stawu byliśmy odkrył, zajęło mi to 5 sekund, aby zadać sobie pytanie, jak wiele zakłopotania musimy przejść, aby być uznane za “doświadczonym użytkownikiem internetu”, takie jak to wyrażenie używane przez Txus powiedzieć nam?.

1. Zalecać się do dziewczyny na czacie, którego prawdziwa płeć jest mężczyzna udając się kobieta.

2. Rozmawiaj prywatnie w firmy posłańca i przez pomyłkę do całego Zakładu.

3. Wyślij nierozsądne e-mail i przez pomyłkę będzie całej listy.

4 Aby zrobić ci zdjęcie, gdy upił(*), A wydaje się to w poniedziałek w Hi5!

5. Kiedy przyjaciel wysłany na e-mail wiadomość, że mówi inżynier traci córkę … i to jest stare oszustwo.

Nie obchodzi mnie, czy czujemy smutek, gniew, fałszywy pokory, być może nigdy nie będziemy “doświadczeni użytkownicy Internetu”, ale o czytelników, którzy będą czytać ci w 3 minuty od wysłania może zrobić uważasz, że …

Być może konieczne jest przepisanie dobrego humoru w formacie na telefon komórkowy, bo w tym świecie … wszyscy mamy coś niewinnych. Wolę iść na spacer po cichu, na tej stronie globu właśnie świt, słońce jest świetny i to tydzień kliknięć AdSense są przerażające.

Pozdrowienia, zobaczymy, w godzinach popołudniowych

UWAGI TŁUMACZENIE:

(*) IRTE de cañasTo hiszpański żargon używany gdy ktoś wypił za dużo alkoholu.

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.