Home > Podstawowe rozwiązania, dobry biznes

Podstawowe rozwiązania, dobry biznes

UWAGI tłumaczenie: Proszę przeczytać kilka uwag na końcu tego postu.

Zawsze jest coś, że narzędzia o dużych firm nie bardzo dobrze, w tym małych wykorzystać do opracowania rozwiązań, które spełniają potrzeby klientów, na ogół sami byli klienci.

Jeśli jest to dobry biznes, czy nie, model jest ciekawy, często iść do corocznych konferencji w celu promowania swoich produktów lub usług; Pamiętam jedną z ESRI konferencji w San Diego, stoiska z Sketchup! Tak, oprogramowanie Google nabył po pewnym czasie. Mamy też widziałem kilka tych małych firm szybko skończyć przejmowanych przez wielkich imperiów lub sprzedaży rozwiązanie małej, że w następnej wersji jest jako nowe rozszerzenie.

Zazwyczaj duże firmy pozostawić je ściśle współpracować, aby nie zaszkodzić ich działalności i wiedząc, że uzupełniają choć złą praktyką jest zwykle nabywane po ryzykujemy wpływające na działalność lub w celu uniknięcia ryzyka będzie z konkursu.

Istnieją tysiące firm, a także, co z pewnością przenieść dużo pieniędzy w ramach tego modelu. W tym przypadku chcę pokazać jeden z tych przykładów, że od Hotspot jest śmiertelny w tym starym hotelu i po pora deszczowa rozpoczęła wydaje się bardzo długa noc.

MapText

Ta firma znajduje się w New Jersey, jest dedykowany do bardzo specyficznych rozwiązań biznesowych dla tych, którzy tworzą mapy i nie chcę myśleć dużo(*) Z obsługą tekstu.

Jak wiemy, znakowanie odbywa się “szybko i bez większych szczegółów”(**) Przez większość CAD /GIS programy i jednocześnie nie wpływa na nas dużo pracy gabinetu, kiedy usunąć mapę, która trafi do druku, firmy kartograf sugeruje, że wielu źle ułożone teksty muszą być przeniesione z ich pozycji. To spowoduje, straszne bóle głowy, ponieważ nie są tak ekstremalne przypadki, tylko w ten sposób, aby rozwiązać to przez przekształcenie tekstu w grafice.

I właśnie w tym momencie MapText dostaje się do sceny, z rozwiązaniami dla wprowadzania tekstu bez interwencji człowieka. Są interesujące podstawowe funkcje, takie jak:

 • Automatyczny leadering
 • Blok auto numeracja
 • Curved tekst na kształcie
 • Curved tekst na linestrings
 • Tabele danych
 • Rotulado de Curvas de nivel

Teraz pracują również narzędzi ukierunkowanych internetowych, jednak jego flagowy produkt o nazwie prace EZ etykieta z wiodącymi producentami oprogramowania:

 • ArcGIS 8x i 9x
 • ArcInfo
 • ArcView
 • AutoCAD Map
 • Geomedia
 • Mapinfo
 • Microstation
 • MGE

Bardzo prosty produkt nastawiony na podstawowe potrzeby firm, które produkują map do druku, wydaje się proste, ale konceptualizacji to nie jest tak.

Inne przykłady:

Corporate Montage, Wykonane produkty dla Microstation użytkowników w oparciu o ich wielkiej słabości: druk. Bentley ostatecznie kupił ich rozwiązanie, a teraz jest on oferowany jako CADScript iMAPScript z pewnością bardzo mocny, aby tworzyć układy wyjściowe bardzo wysokiej jakości i funkcjonalności niezbędne w mapowaniu przeszłości (drukowane jak stwierdził Katastru 2014)

Teraz bawią się CADform, rozwiązania do standaryzacji norm między AutoCAD i Microstation w połączeniu z Altiva Software.

AxiomintTe dedykowane są do wielu rozwiązań, które użytkownicy MicroStation wymagają i choć ich wnioski mogą być włączone przez Bentley, były one respektowane w zakresie uznania za prawie partnera biznesowego, ponieważ przychodzą także na szkolenia i produkują newsletter nazwie Microstation Today. Być może będę mówił o nich kiedyś, ponieważ ich produkty są dość dużo i są bardzo cenione przez użytkowników Bentley, teraz, że oni wykorzystują formacie xml.

Systemy HNG

Robią prawie wszystko, po prostu trzeba zobaczyć ich powierzchnię ekspertyza w celu ustalenia, co nazywam egeomated; to jest w przypadku firmy, która idzie w tej tendencji, a według tego, co ich kierownik powiedział mi, były prawie do sprzedaży do firmy bardzo duże, ale udało im się przezwyciężyć pokusę … na razie

Robią małe rozwiązania dla dużych przedsiębiorstw, zarówno w outsourcingu lub w konwencjonalnej umowy sub, w przypadku rozwiązań geoprzestrzennych Obejmuje ESRI, Bentley i Kolektor. By teraz mają własne produkty, takie jak Menedżer Dossier Mówiłem o ostatnim roku, a obecnie pracuje w MapBox, wzniosły (***) Dym, który nie jest przeznaczony bycia nowy program GIS, ale menedżer danych geograficznych użytku komunalnych pracujących z kolektora 8x.

UWAGI TŁUMACZENIE:

(*) romperse el coco: Jest to typowy stosowany żargon, gdy chcesz powiedzieć trzeba myśleć dużo, aby rozwiązać jeden problem.

(**) lo bestia: Ten żargon używany jest kiedy robisz pewne rzeczy w inny sposób, nie myśląc wiele i prawdopodobnie z nie dość czasu, by go.

(***) Para cortarse las Venas: Jego dosłowne tłumaczenie to: “przecinając żyły”, to żargon używany jest, gdy coś jest tak inspirujący, transcendentalny i wzniosłe, że nic nie czujesz może być w porównaniu z nim.

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.