Podłącz rozdzielacz z otwartej ulicy mapę

Jakiś czas temu mówił, że kolektor może połączyć się z Google, Yahoo i Virtual Earth. Obecnie pojawiły się złącze do połączenia z otwartej ulicy Maps (OSM), która notabene został opracowany w C # przez użytkownika forum o nazwie Jkelly.

Nowości pojawiły się w tym tygodniu Kolektora w forum, Gdzie zostały zarówno załadowany. Dll do połączenia jak kod tak, że ktoś może zobaczyć, jak to było zrobione i spróbuj wymyślić inny dym(Hiszpański Idiom: “fumada”, idea).

Jak to zrobić?

Aby to zrobić, musimy pobierz, By teraz z kolektora w Forum. Dll należy umieścić w “Program Files / system kolektora /”, tylko w miejscu, w którym inne połączenia są.

Następnie załadować warstwę jest wykonana z “Plik / obrazu / link / kolektor usług graficznych”

Pozwala to na panel, w którym można wybrać Yahoo Maps, Google i Virtual Earth. Teraz powinien również być teraz w stanie zobaczyć Wirtualne warstw Ziemi:

  • Mapnik
  • Osmarender
  • Cloudemade mapa w cyklu

clip image00140 Connect Manifold with Open Street Map

Wyniki

W końcu masz warstwę obrazu umieszczonego tak jak widzimy w ZWZ, a można to zrobić przybliżeniach, które mogą być przechowywane w pamięci podręcznej, jeśli zdecydujemy się tak w momencie ładowania warstwę. Również może być oddzielone, więc to daje nam możliwość wyboru wielkości piksela i będzie utrzymywać pokrycie lokalnie.

clip image00230 Connect Manifold with Open Street Map

Aby zobaczyć na mapie, po prostu przeciągnąć go do widoku (mapa), a system wyświetli ostrzeżenie, że nie jest w tej samej projekcji, w przypadku gdy nie jest taki sam jak OSM. Następnie w zakładce poniżej, z OSM warstwy dodaliśmy do rozmieszczenia robimy kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz opcję “use” i projekcja będzie gotowy.

Wydaje się dobry gest, przed jednym z głównych baz danych w Internecie wektor, który jako ktoś mówi:, Przechowuje ponad 364 milionów produktów pozycji z sieci rozległej współpracowników. Inne produkty, takie jak globalnego mapowania i CadCorp zrobić.

Aktualizacja: To ma również zostało przesłane Biblioteka połączyć się z Google Earth terenu.

 

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.