Home > Piłka nożna, jak rzeczy pozostał na Karaibach

Piłka nożna, jak rzeczy pozostał na Karaibach

UWAGI tłumaczenie: Proszę przeczytać kilka uwag na koniec tego postu

Mówiąc o kobietach i zdrady, w ubiegłym tygodniu właśnie zakończył się wątpliwości, kto przejdzie do kolejnego etapu kwalifikacji w związku z Mistrzostwami Świata w obszarze północnej, w Ameryce Środkowej i na Karaibach.

clip_image002Co się stało

Z grupy Kostaryki, te i El Salvador otrzymał przepustkę niemal charytatywną, bo po prostu miał pozew przeciwko dwóch drużyn z Karaibów, które nie wyrządziło im żadnego problemu, aby prezenter telewizyjny, który służy do umieszczonych różowe kąpielówki wspomniało że jest to “grupa śmiech”.

clip_image004Podczas gdy w grupie amerykańskich, poszli razem z Trynidad i Tobago, która prawie nie miał walkę z Gwatemali, który niestety w końcu nie można filtrować za niestabilnym procesie, który obejmował między innymi wysłać do piekła importowane Hondurasu trenerów.

Gdzie to było naprawdę trudne, był w grupie Meksyku bo Jamaica przyniósł sił z wnętrza kokosów w ostatnich grach zaczęły rosnąć grożąc clip_image006do Hondurasu i Meksyku, który prowadził proces.

W końcu sława była w Hondurasie, który pokonał Meksyk w ostatnim meczu, pozostawiając szczyt grupy i choć Tri również przeszedł do następnej rundy jest tak źle, jak opuszczone … duma z wyboru jest zbyt wysoka, aby a 4.000.000 trener do gry, że mały żart.

Niektórzy Meksykanie szydzili chwałę Honduras wspomnieć, że dla nich, to było jak wygrana w Pucharze Świata poobejrzeniu wideo od woźnego, który twierdzi, że partia kończy … ESPN wspominał, że Meksyk został również ranny w straciłoby świata gry.

Co dalej

Na razie zespoły to:

  1. México
  2. Stany Zjednoczone
  3. Honduras
  4. Kostaryka
  5. El Salvador
  6. Trynidad i Tobago

Muszą przejść sześciokątne, że będzie je zajęte wszystkie następne lata, trzy najlepsze będzie klasyfikować do mistrzostw świata, podczas gdy czwarty trafi do play-off do Ameryki Południowej. Tutaj zostawiam listę sześciu pierwszych dziesięciu dni, że będzie grał.

clip_image008

Prognozy

Jest México-Meksyk

-Stany Zjednoczone … trudno im pozostać na zewnątrz, choć kryzys gospodarczy może być obwiniany o cele, że nie dostanie.

“Kluby trzecie miejsce będą walczyć przez Ameryki Środkowej, ewentualnie Hondurasu i Kostaryki … chyba Trinitecos (Trinidad y Tobago) dokonać innego ich witchcrafts.

Więc jeśli Kostaryka jest trzecia, każdy z pozostałych trzech będzie starał się zrobić wszystko będzie południowej stożka, w którym nie ma zbyt wiele możliwości czekają, bo po zaskoczeniu Paragwaju będzie w lewo z tradycyjnych zespołów.

Nie ma mowy, musimy pilnie czekać (*) … Ah, jak powiedział ostatnio, że przedstawia problem, ponieważ jest to część przyjemności, że bawi się z nami. I świadomość, że dyskusje na temat piłki nożnej … są pozostawione do Yahoo Answers.

UWAGI TŁUMACZENIE:

(*) SOCARTen żargon oznacza oczekiwanie z desperacji w ciężkiej sytuacji

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.