PC Magazine, przenosząc się do wersji cyfrowej

To było dawno angielska wersja tego magazynu zrobił swoje przejście na emeryturę, i choć ogłosił, że w wersji hiszpańskiej, supermarkety kredensy kontynuował pokazując kopie. W końcu, po kilku miesiącach prosząc doszedłem do przyjęcia, że ​​Televisa wreszcie zatrzymał produkcję w formie drukowanej i czuję, że w cyfrowym będziemy widzieć tylko Jambitz na czas.

clip image00110 PC Magazine, moving to the digital version

Więc to nie był wybór dla mnie, niż dostać iPada, pobierz Zinio darmowa wersja i szukać tam magazynu. To zabawne, ale nie mogę znaleźć wersji hiszpańskiej, być może tam być, ale proces wyszukiwania Sklepu jest trochę powolny, więc skończyło się na przyjęcie English prenumerata wersji.

Zalety

Dobrze w cenie, zapłaciłem około 5 US $ za egzemplarz, w ciągu 12 miesięcy prawie spędzają 60 dolarów. Ledwo subskrypcji cyfrowy wart US $ 18 lat, z opcją zakupu za pośrednictwem systemu PayPal. Tak więc w kwestii pieniędzy, tylko ja zapłacił 30 proc.

Kolejną zaletą jest to, że hiperłącza w treści na stronach internetowych sprzętu oraz przegląd oprogramowania. Za pomocą jednego kliknięcia można przejść do witryny, zachowując opcję, aby powrócić na stronę, ponieważ nawigacja nie jest się do Safari, ale podnieść Zinio wewnętrznej przeglądarki.

To jest odpoczynek dla oczu sprawia, Powiększenie, jak chcemy, aby czytać bez mrużąc oczy.

Możliwość zbierania jest teraz o wiele łatwiejsze, ponieważ stos kopii byłem prowadzenie od 95 były już powoduje zły nastrój w moim domu.

Ze względu na odległości, ZIF Davis wyprodukował kopii w Stanach Zjednoczonych był w tym samym tygodniu wydania. Ale przyszedł do Ameryki Łacińskiej trzy tygodnie później i hiszpańska wersja ma aż do zakończenia najnowszych plotek TVyNovelas i innych, że lokalny dealer przenosi z Meksyku, do tego stopnia, że ​​gdy zostały odczytane wiele tematów były przestarzałe lub były znane przez Internet.

Wady

W związku z tym, doświadczenia nie jest taki sam. Nie zawsze jest to pustka, która prowadzi nie mają kopii w ręku, drapiąc się z konwencjonalnym ołówkiem; są to romanse I guess umrze ostatecznie.

To kuszące, aby być w gablocie Zinio, z czasopism takich jak National Geographic, Popular Mechanics i PC World, że prędzej czy później może przenieść mnie do zakupu subskrypcji.

Szkoda, bo moje dzieci nie będą miały gdzie ciąć ich rzemiosła. Chociaż dla mnie to zaleta, ponieważ cenny zbiór skończyło się jak ser Helvetia po ich wielu albumów, najpierw, mój synu, że zamiast cięcia zacząć ciągnąć niemal w zębach, a potem moja córka, która z drobnymi nożyczkami lub rysika uszkodzone więcej niż jeden arkusz i wreszcie niania, która jest również liceum pod pretekstem, że jest to tańsze, że wydruki kolorowe.

_____________________________________________________

Taka jest zmieniającym życie, nigdy nie przestaje mnie zadziwiać, jak te modele są zmiany tak dramatycznie. Ostatnio Tęskniłam osobistego Hiszpanie akcent, jak opinie (bardzo dobre, przy okazji) z Dvorak, Costa i inni byli prawie dosłowne tłumaczenia, po Nadia Molina w lewo, a następnie Carlos Mendoza w lewo, było niewiele pozostało z ludzkiego dotyku, który przekazuje artykuł redakcyjny na trzeciej stronie ostatni redaktor usunięte.

Na swojej stronie ten problem miesiąc przynosi jako główny motyw 50 przeglądu istotnych aplikacji dla iPada w kategoriach pracy, gry, sieci społecznościowe, biznes, komunikacja, rozrywka, wiadomości i kreatywność.

To, co widzę, magazyn będzie w końcu musiało zmienić swoją nazwę, ponieważ każdy dzień nurkowania bardziej do przeglądu produktów firmy Apple. Z tej okazji jest wielka artykuł, który przedstawia wszystkie aspekty, które należy rozważyć w przypadku migracji z komputera PC na komputer Mac.

Zwraca również uwagę HP Pavilion dm1z opinię, netbook, że pozostawia trochę do życzenia. Polecam oko na niego.

Idź do PcMagazine

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.