Nowy format InfoGEO i InfoGNSS magazynów

Z wielką przyjemnością widzimy, że został uruchomiony nowy format InfoGNSS i czasopism InfoGEO, które tradycyjnie zostały pobrane w formacie pdf do pobrania. Nowy format jest w ramach usługi, która zapewnia CALAMEO dla magazynu elektronicznym nawigacyjnego, bardzo dogodnym dla jego wyszukiwania i przeglądania możliwości.

clip image0011 New format of InfoGEO and InfoGNSS magazines

To jest dostępne InfoGEO 36 edycji i InfoGNSS 65, jednak uważamy, że w przyszłych poprzednich edycjach można czytać podobnie. Zawartość redakcyjną i motyw jest ten sam, ale nie treści, które zawiera sponsorowanej reklamy i artykuły spółek w geoprzestrzennych branży, tak, że dwa nowe dostępne przestrzenie zapewniają nową niszę reklamową do ponad 50.000 abonentów, którzy mają oba czasopisma.

Oczywiście, te magazyny mają wysoki poziom penetracji w Rynek brazylijski, Na razie widzimy tylko w języku portugalskim, ale rozumiemy, MundoGEO publikacje ma zasięg w języku angielskim i hiszpańskim.

InfoGEO ma ciekawe artykuły, takie jak zasięg MundoGEO # Podłącz 2011 zdarzenia w Sao Paulo w czerwcu ubiegłego roku. To także stanowi poradnik na Google Map Maker etykietowania, niektóre z Geomarketing oraz przetwarzania danych rastrowych.

W przypadku InfoGNSS “, ma jako Główny artykuł katastru Tech. Jest wywiad z Hello Rollen, CEO Grupy Hexagon, który stopniowo stał się gigantem poprzez przejęcia spółek, takich jak Intergraph, ERDAS, Leica i ViewServe.

Zobacz InfoGEO
Zobacz InfoGNSS

Mamy nadzieję, że ten format znajdzie użytkowników oraz przyjmujących, zwłaszcza dla platform mobilnych czytelników.

Przy okazji, że przy tej okazji pamiętać, że we wrześniu ogłoszono FOSSGIS trzecia edycja, Nowy tabloid ale wierzymy, ma wielki potencjał z podejściem dość kompleksowy i zrównoważony. Dla Hiszpanie środowisko została uruchomiona Druga edycja Lidar News

clip_image002

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.