Najlepszą gvSIG za 4-ga Journeys …

clip image00114 The best of the gvSIG’s 4th Journeys...

Wiele osób zgadza się, że najlepiej osiągnąć w podróży To ostatnie dni “było magazyn imprezy aluzji, co oznacza wielką pracę, nie tylko w odniesieniu do treści, ale do jego osobliwej szacie graficznej. Dla tych, którzy otrzymali formie drukowanej, z pewnością stanowi bezcenną kolekcję w jednym kawałku, po prostu same jak Obelix za komiksów zapisanych w starym, ale dobrze pnia które przypominają jeden wielki dar taty.

Przeglądając jego zawartość, która została przypadkowo opublikowane przez Creative Commons, widzimy bardzo dobrze zarządzanych na tematy związane z rozwojem gvSIG za, a także wywiady z osobami zaangażowanymi w jej promocji i realizacji, zarówno, albo z akademii lub obszary rządowe. Tutaj zostawiam wam podsumowanie najlepszych z tych:

4th Journeys

Oni używali sloganu cztery lata postępu; czterech latach iluzji, ale tylko na nie dezorientować czyichś myśli o słowie iluzja, Są dobrze opracowane zagadnienia, które wyjaśniają historię następczo, co się robi, i teraz, gdy projekt zmierza do. Etap tego dokumentu składa się z następujących tematów:

  • Collaboration Zarządzanie
  • Nadzór fabryki
  • “Architecturing” na gvSIG
  • Umiędzynarodowienie
  • Badania realizowane w ramach współpracy
  • Dokumentacja
  • Tour 2008

Wywiady

Moim zdaniem, te były prowadzone starannie, ponieważ zaplanowano przynieść widoczność projekt zasługuje i jest znany na ostrość “praca na w ubiegłym roku, Warto rozpoznać jego strategiem komunikacyjnego pracy.

Tutaj jestem podsumowujący kilka wywiadów tylko angażować swoje uczucia (Hiszpański idiom: “Picar el interés”).

clip image00210 The best of the gvSIG’s 4th Journeys...Juan Ernesto Ricket

Specjalista Idy “, obecnie jest szefem technologii Wojskowej Instytutu Geograficznego w Argentynie, a także PROSIGA“Koordynator projektu s. W wywiadzie tym ekspertów i Carlos Figueira z Wenezueli rozmawiać o znaczeniu wciągająca swobodnego wykorzystania oprogramowania w instytucjach państwowych głównie gminy z ograniczonym poziomie gospodarczym. Dlatego łatwo jest zrozumieć, dlaczego kolejne września 2009 Journeys będzie w Argentynie.

clip image0035 The best of the gvSIG’s 4th Journeys...Bardzo ciekawy wywiad, w którym tekst znak przypomina nam, że tylko Microsoft faktura 800 milionów dolarów rocznie w Ameryce Łacińskiej, stąd wolne oprogramowanie staje się nie tylko ważnym wyborem w gospodarce rządów, ale także w walce z piractwem, które sprawiają nam wydawać się Afrykanów tylko to, co oni mówią w tym dzień.

Alessandro Sgambati

clip image0044 The best of the gvSIG’s 4th Journeys...W towarzysza z Chris Puttick, mówią z europejskiego punktu widzenia w odniesieniu do wolnej implementacji oprogramowania w obszarach państwa, jak również, że dyfuzja może grać w te, które są zaangażowane. Ważne jest, aby powiedzieć, że Alessandro spełniła ważną rolę (jeśli w ogóle) w gvSIG tłumaczenia instrukcji na język włoski.

Antoni Pérez

clip image0052 The best of the gvSIG’s 4th Journeys...PUO Antoni mówi, jak wolne oprogramowanie powinno konkurować z innych komercyjnych programów jak Intergraph ESRI , Producenci oprogramowania, które mają programy współpracy z różnymi uczelniami. Koncentruje się także na kwestii etycznej, politycznej i ekonomicznej centrów edukacyjno priorytetem, gdzie promocjach wspólnych rozwiązań, takich jak wolne oprogramowanie ma ciekawe możliwości wclip image0062 The best of the gvSIG’s 4th Journeys...Studentów.

Wywiad jest powszechne, a wraz z Vicents Lluís z Kapitan UNIGIS wyposażenia dydaktycznego, dym (filozofować hiszpański idiom: “fumar”) Dobre myśli i wkładów od punktu Uniwersytetu widzenia.

Dodatkowo

Pod koniec pojawia się wywiad z Juan Antonio Bermejo , który mówi nam, dlaczego przybył do gvSIG wyboru jako narzędzie pracy związanej z geograficznych projektów informacyjnych La Palma wyspiarski Rada, również on wystąpić z niektórych sugestii, które przychodzą w imieniu podróży pochodzących.

_____________________

Naprawdę, magazyn jest bardzo dobra. Na koniec, mówią o gvSIG trendów, które można zobaczyć w internecie, w tym wdrożenia Google o nazwie “Insights”, który pokazuje, na podstawie słów kluczowych, wzrostu, który miał gvSIG termin i ich procedence krajach.

Następnie, również z Google Trends, pokazują gvSIG zachowywał wzrost w porównaniu z GeoMedia, ArcView, MapInfo. Staniesz się bardzo dziwnego, co wykresy odzwierciedlają! Do teraz, zostawiam was z Zazdroszczę (Hiszpański idiom: “pica”), więc rzućmy okiem na gvSIG strona bo nie sądzę, że nie będzie zbyt dużo czasu, aby mieć w wersji pdf do pobrania czy to przeciągać jak Creative Commons.

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.